ÜNLÜ ŞARKICI YONCA EVCİMİK'İN DERİN YIRTMAÇLI ELBİSESİ DAKİKALAR İÇERİSİNDE BİNLERCE BEĞENİ ALD

90'lı yıllara damga vuran isimler arasında yer alan ünlü şarkıcı Yonca Evcimik'in sosyal medya hesabından paylaştığı derin yırtmaçlı pozu beğeni topladı.

ÜNLÜ ŞARKICI YONCA EVCİMİK'İN DERİN YIRTMAÇLI ELBİSESİ DAKİKALAR İÇERİSİNDE BİNLERCE BEĞENİ ALD

90'lı yıllarda hem şarkıları hem de rol aldığı diziler nedeniyle gençlerin en sevdiği isimlerin başında Yonca Evcimik geliyordu. Çılgın Bediş dizisindeki rolü ve o dönem seslendirdiği şarkılarla hafızalara kazınan şarkıcı, güzelliğinden bir şey kaybetmedi.

İDDİALI PAYLAŞIMLAR YAPIYOR

Yonca Evcimik, şimdilerde sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Geçtiğimiz haftalarda Bursa'da konser veren Yonca Evcimik, iddialı paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

BİNLERCE BEĞENİ ALDI

Yonca Evcimik son olarak, derin yırtmaçlı eteği ve göbek dekolteli fotoğrafıyla sevenlerinin karşısına çıktı. Yonca Evcimik'in bu karesi hayranları tarafından dakikalar içerisinde binlerce beğeni aldı.

Ünlü şarkıcı Yonca Evcimik'in derin yırtmaçlı elbisesi dakikalar içerisinde binlerce beğeni aldıÜnlü şarkıcı Yonca Evcimik'in derin yırtmaçlı elbisesi dakikalar içerisinde binlerce beğeni aldıÜnlü şarkıcı Yonca Evcimik'in derin yırtmaçlı elbisesi dakikalar içerisinde binlerce beğeni aldı Ünlü şarkıcı Yonca Evcimik'in derin yırtmaçlı elbisesi dakikalar içerisinde binlerce beğeni aldı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2021, 04:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1