Yaşar İpek ve Seren Serengil neden ayrıldı?

Birliktelikleriyle olduğu kadar ayrılıklarıyla da magazin gündemine bomba gibi düşen Seren Serengil - Yaşar İpek çiftinin ayrılığıyla ilgili detaylar ortaya çık

Yaşar İpek  ve Seren Serengil neden ayrıldı?

Geçtiğimiz günlerde cezaevinden çıkan Seren Serengil, zorlu süreçte yanında bulunan Yaşar İpek ile kısa süreli bir beraberlik yaşamıştı. Seren Serengil, sevgilisi Yaşar İpek için; ‘Öyle hassas bir dönemde karşıma çıktı ki... Kayıtsız kalamıyorsun. 

Yalnız geçirdiğim uzun bir süreç var. Onun bu kadar yanımda durması bir şeyler hissetmemi sağladı’ açıklamasını yapmıştı. Ayrılık sebepleri ile ilgili herhangi bir açıklama yapmayan ikili Instagram hesaplarından ayrılığı duyurmakla yetinmişti. 

Temmuz’da evlenecekleri konuşulan ancak ani bir kararla ayrılan Seren Serengil ve Yaşar İpek’in ayrılık sebepleri ortaya çıktı. Seren Serengil canlı yayında açıkladı

Seren Serengil ve Özay Bakır ikilisi evliliğe giden ilişkilerini ani bir kararla sonlandırmıştı. İlişkinin bitmesinden sonra zor günler atlatan Seren Serengil'in yanında Yaşar İpek olmuştu.

ÖZAY BAKIR'IN AİLESİYLE GÖRÜŞÜYORMUŞ

Yaşar İpek'le aşk yaşamaya başlayan Seren Serengil, geçen günlerde bu ilişkiyi de noktaladı. Menajer Özgür Aras'ın iddiasına göre Yaşar İpek, Seren Serengil'in eski sevgilisi Özay Bakır'ın ailesiyle görüşmesinden rahatsız olduğu için ilişkiyi bitirmişti.

AYRILIĞIN PERDE ARKASINI CANLI YAYINDA ANLATTI

Seren Serengil bu iddialara Duymayan Kalmasın programında yanıt verdi. Seren Serengil; "Ben eski sevgililerimle ve aileleriyle görüşürüm. Kimseyle düşman değilim, zor günlerinde yanlarında olurum. Özay'ın anneannesi vefat etmişti ve ben de görüşmek durumunda kaldım. Yaşar bu durumdan rahatsız oldu. Fikir anlaşmazlıkları yüzünden ayrıldık." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı