YENİ EVLENEN ECE ERKEN İLE ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU'NUN ÇİFTİNDE KRİZ! HER ŞEYİ SİLDİLER

Haziran ayında sessiz sedasız nikah masasına oturan sunucu Ece Seçkin ile avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun evliliğinde kriz patlak verdi. Eşini takipten çıkaran Erken, nikah fotoğraflarını ve profilindeki 'mYazıcıoğlu' yazısını sildi.

YENİ EVLENEN ECE ERKEN İLE ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU'NUN ÇİFTİNDE KRİZ! HER ŞEYİ SİLDİLER

Geçtiğimiz haziran ayında sürpriz bir şekilde evlenen Ece Erken ile Mahmutyazıcıoğlu'nun sosyal medya yaptıkları hamle şaşırttı. İkili, Instagram'dan birbirini takipten çıkması kafalarda soru işareti bıraktı.

HER ŞEYİ SİLDİLER

Üç ay önce Bodrum'da nikah masasına oturan ikiliden Erken, eşiyle karelerini de kaldırdığı görüldü. Avukat Mahmutyazıcıoğlu'nun, Erken'le tek karesi ise sayfasında duruyor. Erken, evlendikten hemen sonra eşinin isminin baş harfini ve soy ismini profiline ekleyerek, yanına siyah kalp emojisi bırakmıştı. Erken'in bu yazıyı da kaldırması, sevenlerinin dikkatinden kaçmadı. Bu hamlelerden sonra ikilinin, 'boşanacaklar mı? sorusu akıllara geldi.

Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun evliliğinde kriz! Her şeyi sildilerEce Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun evliliğinde kriz! Her şeyi sildilerEce Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun evliliğinde kriz! Her şeyi sildiler Yeni evlenen Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun çiftinde kriz! Her şeyi sildiler

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2021, 08:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1