YILMAZ ERDOĞAN'DAN 'BİR DEMET TİYATRO GERİ DÖNÜYOR MU?' SORUSUNA CEVAP

Candaş Tolga Işık'ın programına konuk olan Yılmaz Erdoğan, 'Bir Demet Tiyatro yeniden oynanır mı?' sorusu üzerine dikkat çeken bir açıklama yaptı. Yeniden yayınlanması durumunda karakterlerde sıkıntılar çıkabileceğini söyleyen Erdoğan, 'Yeniden yayınlanırsa Feriştah't

YILMAZ ERDOĞAN'DAN 'BİR DEMET TİYATRO GERİ DÖNÜYOR MU?' SORUSUNA CEVAP

Candaş Tolga Işık'ın sunumuyla Haber Global ekranlarında yayınlanan Az Önce Konuştum'un bu haftaki konuğu başarılı sanatçı Yılmaz Erdoğan oldu. Canlı yayında samimi açıklamalar yapan Erdoğan, 8 sezon boyunca yayınlanan Bir Deme Tiyatro hakkında da konuştu.

"BİR DEMET TİYATRO YENİDEN YAYINLANIRSA SALDIRAY'I KOMPLE BİPLERLER"

Oyuncu, Işık'ın "Bir Demet Tiyatro yeniden oynar mı televizyonda? RTÜK parça pinçik edebilir" sorusu üzerine şunları söyledi: "Yeniden yayınlanırsa Feriştah'ta yüzde yüz sorun çıkar. Saldıray'ı ise komple biplerler. Ancak Saldıray, Feriştah seyredip kimse ahlaksız olmadı. Çünkü ahlak öyle bozulan bir şey değil. Yoğurt gibi hava alınca bozulan bir şey değil. Bozulması da düzeltilmesi de daha zor bir şey. Özgür sanatla bozulmaz."

YILLARCA YAYINLANMIŞTI

Demet Akbağ, Yılmaz Erdoğan Bican Günalan, Gürdal Tosun, Deniz Özerman, Erdal Tosun, Zerrin Sümer, Serhat Özcan, Olgun Şimşek, Ayberk Atilla, Engin Günaydın, Sinan Bengier, Altan Erkekli ve Erdoğan Dikmen gibi oyuncuların kadrosuna yer alan Bir Demet Tiyatro, 1995 ile 2007 yılları arasında iki ayrı dönemde yayınlanmıştı.

Yılmaz Erdoğan'dan Bir Demet Tiyatro geri dönüyor mu? sorusuna cevap

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2021, 09:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1