YOUTUBER ALA TOKEL, KAZAYA KARIŞTI! POLİSİ BEKLEMEDEN OLAY YERİNDEN AYRILDI

YouTuber Ala Tokel, önceki gece Ulus'ta trafik kazasına karıştı. Basın mensuplarının gelmesiyle panik olan Tokel, olay yerinden ayrılmaya çalıştı.

YOUTUBER ALA TOKEL, KAZAYA KARIŞTI! POLİSİ BEKLEMEDEN OLAY YERİNDEN AYRILDI

YouTube sayfasından yayınladığı videolarla ismini duyuran Ala Tokel, bir dönem Seda Sayan'ın oğluOğulcan Engin ile yaşadığı kısa süreli aşkla dikkat çekmişti. Ünlü youtuber, önceki gece ise olaylı bir kazaya karıştı.

ÖZEL ŞOFÖRÜ BİR ARACA ÇARPTI

Ala Tokel'in özel şoförü, Ulus'ta 07 plakalı bir araca çarptı. Basın mensuplarının gelmesiyle panik yapan Tokel, olay yerinden ayrılmaya çalıştı. Çarptığı araçtaki şahıslar, ünlü YouTuber'a, "Araç kiralık, polis çağıracağız" dedi. Bu sırada gazeteciler, görüntü alıyordu.

Kazaya karışan YouTuber Ala Tokel, polisi beklemeden olay yerinden kaçtı

"NE ÇEKİYORSUN?"

Ala Tokel, görüntü alan kameramana, "Ne çekiyorsun?" diye tepki gösterdi. Özel şoförü ise gazetecilere müdahale ederek, görüntü almalarını engellemeye çalıştı.

Kazaya karışan YouTuber Ala Tokel, polisi beklemeden olay yerinden kaçtı

POLİSİ BEKLEMEDEN GİTTİ

Gazetecilerin kameralarına müdahale etmeye çalışan şoförünü ikaz dahi etmeyen Tokel, bir erkek arkadaşının gelmesiyle, polisi beklemeden olay yerinden uzaklaştı. Polisin gelmesini bekleyen 07 plakalı kiralık otomobilin içinde bulunan kişiler, trafik kazası nedeniyle YouTuber Ala Tokel hakkında şikayetçi oldular.

Kazaya karışan YouTuber Ala Tokel, polisi beklemeden olay yerinden kaçtıKazaya karışan YouTuber Ala Tokel, polisi beklemeden olay yerinden kaçtıKazaya karışan YouTuber Ala Tokel, polisi beklemeden olay yerinden kaçtı YouTuber Ala Tokel, kazaya karıştı! Polisi beklemeden olay yerinden ayrıldı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2021, 11:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1