ZEYNEP BASTIK VE EDİS'İN SARMAŞ DOLAŞ DANSI SOSYAL MEDYADA ÇOK KONUŞULDU

Temmuz ayında evlenen Zeynep Bastık'ın meslektaşı Edis ile samimi dansı sosyal medyayı salladı. Birçok kullanıcı, Bastık'a 'Sen evlisin' gibi yorumlar yaptı.

ZEYNEP BASTIK VE EDİS'İN SARMAŞ DOLAŞ DANSI SOSYAL MEDYADA ÇOK KONUŞULDU

Son zamanlarda çıkardığı şarkılarla adından söz ettiren Zeynep Bastık, geçtiğimiz temmuz ayında bir süredir birlikte olduğu reklamcı ve menajer Tolga Akış ile evlendi. Bir partiye katılan Bastık'ın arkadaşı Edis ile dansı sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü.

SAMİMİ ŞEKİLDE DANS ETTİLER

Önceki gün bir partiye katılan Zeynep Bastık ve yakın arkadaşı Edis, Marlan Brando şarkısında adeta kendinden geçti. Kendilerini şarkının ritmine kaptıran ikili, samimi bir şekilde dans etti.

SOSYAL MEDYA İKİYE BÖLÜNDÜ

Ünlü isimlerin dans ettiği video kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Kullanıcıların ikiye bölündüğü video için "Sen evlisin bu dans hoş olmamış" ve "Gayet normal bir görüntü" yorumları yapıldı.

İşte Zeynep Bastık ve Edis'in dansı için yapılan bazı yorumlar...

Zeynep Bastık ve Edis'in sarmaş dolaş dansı sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldüZeynep Bastık ve Edis'in sarmaş dolaş dansı sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldüZeynep Bastık ve Edis'in sarmaş dolaş dansı sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldüZeynep Bastık ve Edis'in sarmaş dolaş dansı sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldüZeynep Bastık ve Edis'in sarmaş dolaş dansı sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü Zeynep Bastık ve Edis'in sarmaş dolaş dansı sosyal medyada çok konuşuldu

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2021, 15:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1