Muharrem İnce apolet tartışmasını çok uzattım hata yaptım dedi!

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasını alkışladığı için Afrin Kahramanı Metin Temel Paşa hakkında 'Onun apoletlerini sökeceğim' sözüyle başlayan apolet tartışmasını çok uzattım bu bir hataydı dedi.

Muharrem İnce apolet tartışmasını çok uzattım hata yaptım dedi!

Muharrem İnce, özel bir televizyon kanalında canlı yayınında, Cumhurbaşkanlığı seçimi kampanyası sürecini çok başarılı yürüttüğünü ama bazı hatalar yaptığı itirafında bulundu.

Sunucu Didem Arslan Yılmaz'ın 'ne hata yaptınız mesela' sorusu üzerine ise İnce 'apolet konusunu fazla uzattım. Orada hata yaptım' dedi.

İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın iftar programına katılıp, Recep Tayyip Erdoğan'ı alkışladığı için, Afrin kahramanı Metin Temel Paşa hakkında 'seçilirsem onun apoletlerini sökeceğim' demişti.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 22:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 3 yıl Önce

Adam kanuna dayalı konuştu aslında, yanlış anlaşıldı, kanunda askerin zaten siyasi toplantılarda bulunması, parti ilişkili olması yasaklanmış, bu yüzden böyle bir cümle kurdu zaten olması gereken, ama tabi şuda var eskiden cumhurbaşkanı partili değildi o da değişti.

SIRADAKİ HABER

banner16

banner1