CENEVRE'NİN İPTALİ DİJİTALE YARADI - HABERLER

Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’nın koronavirüs nedeniyle iptal edilmesinin ardından yaşanılan şoku atlatan markalar, çareyi dijital lansmanlarda buldu..

CENEVRE'NİN İPTALİ DİJİTALE YARADI - HABERLER

Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı'nın koronavirüs nedeniyle iptal edilmesinin ardından yaşanılan şoku atlatan markalar, çareyi dijital lansmanlarda buldu.İlk açıklama Grubu'ndan gelirken, markanın yeni konsepti MORPHOZ bugün dijital dünya lansmanı ile tanıtıldı. Yarın ise yeni modellerin dijital lansmanlar açısından oldukça yoğun geçecek.

Şu ana kadar lansman duyurusu yapan markalar Mercedes-Benz, Porsche, Alfa Romeo, Audi, Bentley, BMW, Honda ve McLaren.

Alfa Romeo dijital basın lansmanını bugün gerçekleştirecek. Mercedes-Benz Yeni E Serisi'ni, Porsche yenilenen 911 model ailesini, Audi Yeni A3 Sportback'i, Bentley Mulliner Bacalar'ı, BMW elektrikli konsepti Concept i4'ü, Honda yeni elektrikli araç teknolojisini ve Jazz e: HEV ile Jazz Crosstar'ı ve McLaren ise yeni süper otomobilini yarın dijital olarak tanıtıyor olacak.

Koronavirüs nedir? Coronavirus belirtileri nelerdir? Koronavirüs tedavisi nasıl yapılır? Koronavirüs hakkında merak edilenler ve sıkça sorulan sorular
Cenevre Otomobil Fuarı, Mercedes Benz, Renault, Otomobil

Kaynak: Carmedya.com

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2020, 00:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı