Plaj Elbiseleri Modası!

Bu sene yaza Seyşeller’de ‘Merhaba! ‘ diyeceğim.


Artan sıcaklarla birlikte fazla kıyafetleri çıkartıyoruz ve hemen bugün yazlık-kışlık dolap değişimini gerçekleştiriyoruz.

Güneş, deniz, kum üçlüsüyle buluşmaya az kala plajlarda ne giyeceğimizi araştırmaya başladık bile. Gideceğiniz yerlere ayak uydurmanız için valizinizde olması gerekenler hakkında birkaç tüyo vereceğim sizlere. Bu senenin plaj modası ‘dantel’. Kendi markamda dantel ağırlıklı plaj elbiseleri tasarladım.

Egzotik tatil yerlerini tercih ediyorsanız baharat renkleri size çok yakışacaktır. İki parçadan oluşan takım, uzun etek ya da uzun elbise tercih edebilirsiniz. Bir hasır şapka ile plaj elbisenizi kombin ederek sade şıklığınızla kendinizi plajlarda ön plana çıkartabilirsiniz. Ayağınıza hasırdan terlik ya da sandalet ve elinize sandaletinizle uyumlu bir çanta almanız üzerinizde bir karmaşa oluşturmayacaktır. Aksesuar eklemek isteyenler için pastel tonlarda takılar zarifliğinizi destekleyecektir.


Daha gösterişli olmak istiyorum diyorsanız. Ben genellikle 5-6 parmağıma gold yüzük tercih ediyorum. Eğer siz de gold seviyorsanız bileğinize de birkaç ince gold bileklikle vereceğiniz hareketlilik ışıl ışıl parlamanızı sağlayacaktır.

Mutlu, huzurlu, sevgi dolu bir tatil olması dileğiyle. İyi tatiller…

YORUM EKLE

banner16

banner1