ŞEHİT CENAZESİNE İYİ PARTİLİ VEKİLİN FOTOĞRAF ÇEKTİRME MERAKI DAMGA VURDU - HABERLER

İdlip’teki saldırıda şehit olan Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin’in cenaze töreninde cemaatin önüne geçerek namaz kılar gibi poz veren İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur’un garip davranışları şaşkınlıkla karşılandı..

ŞEHİT CENAZESİNE İYİ PARTİLİ VEKİLİN FOTOĞRAF ÇEKTİRME MERAKI DAMGA VURDU - HABERLER

'de rejim unsurlarının saldırısı sonucu şehit olan Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin'in Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesindeki cenaze namazı esnasında İYİ Parti Isparta Aylin Cesur'un cemaatin önüne geçip fotoğraf çektirmesi şaşkınlıkla karşılandı.

İdlip'teki saldırıda şehit olan Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin dün memleketi Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

NAMAZ KILIYORMUŞ GİBİ POZ VERDİ

Şehit Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin'in, Afyonkarahisar İl Müftüsü Şükrü Kabukçu tarafından kıldırılan cenaze namazı esnasında İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, cenaze namazı kılanların önüne geçerek tek başına ilk önce namaz kılıyormuş gibi poz verdi ve ardından da ellerini açıp cemaatle birlikte dua etti.

ŞAŞKINLIKLA KARŞILANDI

Milletvekili Cesur'un bu hareketi şaşkınlıkla karşılanırken, bu anları da kendi danışmanı cep telefonu ile görüntüledi. Milletvekili Cesur tarafından sosyal medyada paylaşılan bu fotoğraflar bir taraftan tepki çekerken bir yandan da şaşkınlıkla karşılandı.

Şehit cenazesine İYİ Partili vekilin fotoğraf çektirme merakı damga vurdu
Milletvekili, İdlip, Politika, Güncel

Kaynak: İHA
Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2020, 22:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı