COVİD-19 AŞISI OLMAYAN HEKİM PİŞMANLIĞINI BÖYLE DİLE GETİRDİ

Covid-19 aşısı olmayan hekim pişmanlığını böyle dile getirdi Covid-19 aşısı olmayı ihmal eden ve korona virüse yakalanan Tıbbi Patoloji uzmanı Siraç Erten yoğun bakım sürecinde yaşadıklarını anlattı.

COVİD-19 AŞISI OLMAYAN HEKİM PİŞMANLIĞINI BÖYLE DİLE GETİRDİ

Covid-19 aşısı olmayan hekim pişmanlığını böyle dile getirdi

ANKARA - Covid-19 aşısı olmayı ihmal eden ve korona virüse yakalanan Tıbbi Patoloji uzmanı Siraç Erten yoğun bakım sürecinde yaşadıklarını anlattı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından, Covid-19 aşısı olmayı ihmal eden ve korana virüse yakalanması nedeniyle bir aydır tedavi altında olan Tıbbi Patoloji uzmanı Siraç Erten'in yoğun bakım sürecinde yaşadıklarını anlattığı videoyu paylaştı.

Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Tıbbi Patoloji uzmanı olarak görev yapan ve aşı olmadığı için pişman olduğunu ifade eden Erten, "Ben bir hekim olarak Covid-19 aşısını ihmal etmiştim. Covid-19 hastalığına yakalandım. ve bu süreçte akciğerlerim ağır hasar aldı. Yaklaşık 1 aydır hastanede tedavi görüyorum. Toparladım çok şükür. Ama hala tedavi olmaya devam ediyorum. Çocuklarıma ve aileme hasret kaldım bu süreçte. Herkesten ricam aşılarını olsunlar" dedi. Covid-19 aşısı olmayan hekim pişmanlığını böyle dile getirdi Covid-19 aşısı olmayan hekim pişmanlığını böyle dile getirdi Covid-19 aşısı olmayan hekim pişmanlığını böyle dile getirdi Covid-19 aşısı olmayan hekim pişmanlığını böyle dile getirdi

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2021, 23:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1