DİŞ BEYAZLATMAK İÇİN ETKİLİ VE GÜVENİLİR TEDAVİ: BLEACHİNG

Restoratif Diş Tedavisi Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Fatma Aytaç Bal, diş beyazlatma yerine aşina bleaching tedavisinin, diş yapısını korumaya evleviyet sağlayan müşterek tedavi bulunduğunu belirterek, “Estetik müşterek gülüşe erbap iktisap etmek talip şahıslar için tehlikesiz ve

DİŞ BEYAZLATMAK İÇİN ETKİLİ VE GÜVENİLİR TEDAVİ: BLEACHİNG

Beykent Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Restoratif Diş Tedavisi Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Fatma Aytaç Bal, diş beyazlatma adına bildik 'Bleaching' ile ait ehemmiyetli tüyolar verdi.
Dişlerin, beniz estetiğinde ehemmiyetli müşterek yere cemaat bulunduğunun altını çizerek açıklamasına başlamış bulunan Bal, dişlerde tanıdık renklenmelerin, mergup güzel duyu görüntüye uymadığı için hastalar üstünde ruhsal ve toplumsal manada aksi etkilere sebep olabildiğini söyledi.

''Hekim kontrolü şart''

Bal, bleaching için diş dokularında kayba sebep olmadan, renklenmelerin giderilmesinde uygulanabilecek emin ve etkili müşterek tedavi yöntemi olduğuna özen çekerek, ''Günümüzde kişilerin estetiğe ve saf görünüme bulunan yönelimleri kararında beyazlatma tedavileri diş hekimliğinde baş döndürücü ehemmiyetli müşterek özellik durumuna gelmiştir. Bu güzel duyu tedavi şeklinin güvenilir olması ve güzel müşterek neticeye kavuşması için kesinlikle dişçi kontrolünde yapılması gerekmektedir. Bleaching için birtakım olaylarda müşterek tane başına tam olmamakla birlikte, güzel duyu müşterek gülüşe cemaat kazanmak talip eşhas için emin ve etkili müşterek tedavi yöntemi bulunduğunu söyleyebiliriz'' ifadelerini kullandı.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 12:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1