Doktor Seçimini Şansa Bırakmayın

Esra Çabuk Cömert, kadın doğum uzmanı olarak aldığı belgeler ile sizlere en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmaktadır.

Doktor Seçimini Şansa Bırakmayın

Esra Çabuk Cömert, kadın doğum uzmanı olarak aldığı belgeler ile sizlere en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmaktadır. Sizlerin tüm tedavi süreci boyunca ve sonrasında yanında olan doktorumuz, psikolojik olarak da sizlerin hiçbir şekilde tedavilerden etkilenmemenizi sağlamaktadır. Pek çok konuda sizlere hizmet verilmektedir. Kızlık zarı dikimi, kürtaj, gebelik, doğum, vajina estetiği gibi çok fazla tedavi çeşidini sizlere sunmaktadır. Uzman Doktor Esra Çabuk Cömert, teknolojik aletler kullanarak sizlerin tedavilerinin acısız bir biçimde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda sizlere pek çok paket imkânı sunarak da daha ekonomik bir şekilde tedavi görmenizi sağlamaktadır.

Doğum Paketleri

Doğum paketleri sayesinde bütçenize uygun ve daha kaliteli bir hizmet alabilmeniz mümkündür. Gebelik boyunca kontrolleriniz sıklıkla ve en iyi şekilde yapılmaktadır. Bu şekilde ileride oluşabilecek olan bazı hastalıkların önlemleri alınır, sizin ve çocuğunuzun sağlığı koruma altına alınır. Esra Çabuk Cömert, sizlerin sağlığını ön planda tutan ve işini büyük bir titizlikle yapan kadın hastalık uzmanıdır.  Özellikle aldığı sertifikalar dâhilin de sizlere daha kaliteli ve bilinçli, hizmet sağlamaktadır. Gebelik süreci bitiminde doğum sırasında da sizlerle beraber olan doktor, sizlerin normal doğum ya da sezaryen gibi istediğiniz doğum şeklini en sağlıklı şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır. Ayrıca doğum sonrasında da mutlaka doktorumuza tedavi olmalısınız. Muayenelerinizi ihmal etmeden düzenli bire şekilde doktorumuzu görmelisiniz.

Esra Çabuk Cömert

Vajina İle İlgili Her Türlü Konuda Yardım Alabilirsiniz

Bayanların bir sıkıntı, sorun yaşamasalar bile yıl içerisinde vajinalarını kontrol ettirmeleri gerekmektedir. Vajina ile ilgili her türlü işlem ve estetik Esra Çabuk Cömert doktorumuz tarafından yapılmaktadır. Doktorumuz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için gerçekleştirdiği işlemleri genellikle lazer ile uygulamaktadır. Özellikle son zamanlarda çok sık talep gören vajina estetiği için doktorumuza başvurabilirsiniz. Vajina beyazlatma gibi işlemlerde lazerle tedavi uygulanmaktadır ve bu tedavi süreci 2 seanstan oluşup çok kısa sürmektedir. Tedavi süreci sonrasında istediğiniz sonuca kolaylıkla ulaşacaksınızdır. Ayrıca kızlık zarı diktirme gibi işlemler için de doktorumuza geldiğinizde acısız ve kısa bir sürede sizlerin kızlık zarı dikimi yapılmaktadır. Bu işlem kişilerin isteğine bağlı olarak kalıcı ya da geçici olarak yapılmaktadır. Vajina ile ilgili, büyütme, küçültme, sıkıştırma gibi işlemlerde gerçekleştirilmektedir. Tüm estetik vajina işlemleri kolaylıkla sağlanmaktadır. Bu işlemler sonrasında özellikle, sizlerin bilgileri herhangi bir başkası ile paylaşılmaz ve gizli tutulmaktadır. Bu yönden de sizlere güvenilir bir hizmet sağlanmaktadır. Özellikle tedavi sonrasında yaşanabilecek reaksiyonlara karşıda doktorumuzu görmeye devam etmelisiniz. Sizlere verilen ilaçları sürekli olarak doktor kontrolünde kullanmaya devam etmelisiniz. Herhangi bir sıkıntınız ya da sorunuz olduğunda ise kolaylıkla internet sitesi üzerinden doktorumuza ulaşabilirsiniz ya da randevu alabilirsiniz. Sizlerle en iyi şekilde ilgilenilecektir ve en kaliteli hizmet sunulacaktır.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2018, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı