‘HAYAT KURTARMAK İÇİN YARIŞTAYIZ- RUN FOR LİFE’ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

2014 yılından itibaren büyük bir katılımcı kitlesi ile yapılan ‘Hayat Kurtarmak İçin Yarıştayız-Run For Life' pandemi şartlarına uygun olarak dijital platforma taşındı.

‘HAYAT KURTARMAK İÇİN YARIŞTAYIZ- RUN FOR LİFE’ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Medicana Sağlık Grubu tarafından bu sene 6'ncısı düzenlenecek olan ‘Hayat Kurtarmak İçin Yarıştayız- Run For Life' etkinliği, organ bağışı konusundaki farkındalığı artırmayı hedefliyor. Koronavirüs pandemisi nedeniyle sanal olarak yapılacak olan koşu için zaman ve parkur seçimi katılımcılara bırakılacak. Etkinlik, 30 Ekim-1 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek. Zorlu pandemi koşullarına rağmen organ bağışının önemine dikkat etmek isteyen çok sayıda katılımcı ile geleneksel Hayat Kurtarmak İçin Yarıştayız- Run For Life etkinliği devam edecek.

2014 yılından itibaren büyük bir katılımcı kitlesi ile yapılan etkinlik, pandemi şartlarına uygun olarak dijital platforma taşındı. Verilen bilgiye göre, yarışa katılmak isteyen katılımcılar runforlife.com.tr sitesi üzerinden koşuya kayıt olabilir. Türkiye'nin her noktasından katılımın sağlanabileceği bu koşu etkinliğine kayıt olmak tamamen ücretsizdir. Bu yıl, koşu ilk kez uluslararası katılıma da açıldı. Dünyanın diğer ülkelerinden de bu anlamlı hedef için koşmak isteyen kişiler, kayıt yaptırıp koşabilecekler. Etkinliğe kayıt olan katılımcılar; yarış öncesinde göğüs numarası, yarış tişörtü ve hijyen setinden oluşan yarış kitini Medicana hastanelerinden 29-30 Ekim tarihlerinde alabilecekler.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2020, 14:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul