ŞENOL GÜNEŞ: 'MAÇI KAZANARAK BİTİRMEK İSTİYORUZ'

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Rusya karşısında galip gelerek kazanarak bitirmek istediklerini ifade etti. Güneş ayrıca Hırvatistan maçında testi pozitif çıkan Vida'nın ise sarılmayı çok sevdiğini ve o maçta herkese sarıldığını belirtti.

ŞENOL GÜNEŞ: 'MAÇI KAZANARAK BİTİRMEK İSTİYORUZ'
A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ve milli futbolcu Okay Yokuşlu, TFF Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısında açıklamalarda bulunan A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, futbola başlarken herkesin olduğu gibi kendisinin de hayalleri olduğunu ifade ederek, “Gelişmeler bizi nereye getirirse oraya gittik.

Sonuç olarak çağırdılar geldik, çağırmadılar görev almadık. Oyuncu olarak teknik adam olarak görev verdiler. Ben geriye dönük doğru yanlış diye bakmadım. En iyi şeyi yapmaya çalıştım. İşimi aşkla yaptım hem oyuncu hem teknik direktör olarak. Sayısal daha fazla olabilirdi hiç olmayabilirdi. Yetenek, karakterle birleştiği zaman insan çok iyi yere gelebilir. Bunu geriye dönüp baktığımda iyi görebiliyorum” dedi.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2020, 19:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1