UZMAN DOKTOR ALPASLAN YILDIRIM BOTOKS UYGULAMASINI VE PÜF NOKTALARINI AKTARDI

Botoks uygulamalarının yaklaşık 15 yıldır çok revaçta olması ve iyi sonuçlar vermesi her yaştan ve kesimden insanı etkiliyor. Uzman Doktor Alpaslan Yıldırım ise tecrübelerine dayanarak botoks ile ilgili bilgi birikimini insanlarla paylaşıyor. Şimdiye kadar sayısız operasyona imz

UZMAN DOKTOR ALPASLAN YILDIRIM BOTOKS UYGULAMASINI VE PÜF NOKTALARINI AKTARDI

Uzman Doktor Alpaslan Yıldırım ''Botulinum toksini olarak tanımlanan botoks aslında medikal anlamda bu protein yapısının cilt üzerinde yararlı bir biçimde kullanılmasını sembolize eder. Cilt üzerinde zamanla oluşan kırışıklıklar en çok karşılaşılan botoks sebebidir. Yine kadınların sıklıkla şikâyetçi olduğu ve yaşlılık belirtisi olarak tanımladığı kaz ayakları için en doğru çözüm yöntemidir'' dedi.

Ayrıca yüz bölgesinde söz konusu olabilecek tüm estetik dışı görünümü ortadan kaldırmak için uzmanların ve estetik düşünenlerin bir numaralı tercihidir. Buna boyun çatlakları, ağız çevresinde oluşan deforme olmuş cilt yapısı, yüz kırışıklıkları ve tabii ki çeşitli noktalardaki dolgular olarak listeleme yapmak mümkün. Botoks uygulaması herhangi bir ameliyathaneye ihtiyaç duyulmadan klinik ortamda steril bir biçimde yapılabiliyor.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2021, 12:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1