ABDURRAHİM ALBAYRAKTAN BOMBA AÇIKLAMALAR! BAŞKANLIK İTİRAFI,...

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayraktan gündeme bomba gibi düşen açıklamalar... Clubhouseta bir odaya katılarak konuşmacı olan Abdurrahim Albayrak, Mustafa Cengiz’in yaptığı basın toplantısından en çok zararı gören kişinin kendisi olduğunu vurguladı, Fatih Terim ile ara

ABDURRAHİM ALBAYRAKTAN BOMBA AÇIKLAMALAR! BAŞKANLIK İTİRAFI,...

19 Haziran'da yapılacak başkanlık seçiminde Yiğit Şardan'ın listesinde yer alacak olan Abdurrahim Albayrak, sessizliğini bozdu. Clubhouse'ta bir odaya katılan ve gündeme dair konuşan Albayrak, mevcut başkan Mustafa Cengiz'in geçtiğimiz günlerde yaptığı basın toplantısının kendisine zarar verdiğini belirtti.

'Başkan adayı olmaktan vazgeçtim'

Mustafa Cengiz’in yaptığı basın toplantısına çok üzüldüğünü belirten Albayrak, başkan adaylığı kararından vazgeçme kararını toplantı sonrası aldığının altını çizdi ve ''Mustafa Cengiz’in yaptığı basın toplantısında çok üzüldüm. En çok zararı ben gördüm. Başkan adayı olacaktım ben. O basın toplantısından sonra olmamaya karar verdim. Mustafa Cengiz’in bu konulara gireceğini de tahmin etmiyorduk.'' diye konuştu.

'Başkan istedi, ben çıkmadım'

Mustafa Cengiz'in toplantıya kendisiyle çıkmak istediğini ancak bu teklifi kabul etmediğine parantez açan tecrübeli futbol adamı, ''Mustafa başkanın bu konulara gireceğini düşünmüyordum, olay başka yerlere gitti. Başkan benimle beraber o toplantıya çıkmak istedi, ben çıkmadım.'' ifadelerini kullandı.

'Ben hayatımda kimseyi satmadım'

Yiğit Şardan'ın kendisini Mart ayında aradığını açıklayan Albayrak, "Yiğit bey beni aradığı zaman bana teklif yaptı Mart ayında, ben de 'Başkanın arkasından iş çevirmem, bu bana yakışmaz' dedim. Bu teklifi kabul etmedim. Ben hayatımda kimseyi satmadım." dedi.

'Fatih Terim'le bizi kimse ayıramaz'

Yıllarımızı beraber geçirmişiz. Fatih hocayla bizi kimse ayıramaz. Biz bir aileyiz. Annesine anne, babasına baba derim. Fatih hoca Milli Takım 'da olduğu dönemde bile böyle oldu. Çok açık söylüyorum: Bizim dostluğumuz bitti. En son Malatyaspor maçı öncesi Florya'da görüştük. Uzun uzun konuştuk transfer listesiyle ilgili.

Kaynak: FANATiK.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2021, 02:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1