AHMET NUR ÇEBİDEN YAŞAR KEMAL UĞURLUYA: GÖZÜM ÜSTLERİNDE OLACAK

Beşiktaşın patronu, FANATİK aracılığıyla MHK’ya ve Yaşar Kemal Uğurlu’ya mesaj gönderdi. Çebi, “Gözüm bu maçta hakemin üzerinde olacak. Dikkatli ve adil olsunlar. Haksızlık istemiyoruz. Lig arasında zaten detaylı konuşacağım” dedi

AHMET NUR ÇEBİDEN YAŞAR KEMAL UĞURLUYA: GÖZÜM ÜSTLERİNDE OLACAK

Hollanda’da verdiği röportajda lig arasında hakemlerle ilgili Milli arada konuşacağını vurgulayan Ahmet Nur Çebi, Yaşar Kemal Uğurlu ataması sonrasında FANATİK aracılığıyla mesaj yolladı.

Çebi, daha önce yaptığı açıklamada, “Hakemlerin performansından kimse memnun değil. Maçlar bitince hakemler hakkında açıklama yapacağım. Bunun peşini bırakmayacağım. VAR odasında oturup da görmemek ayrı bir şey, saha içinde görmemek ayrı. Odanın içinde oturup 3 kez izleyip göremiyorsan adama sorarlar” ifadelerini kullanmıştı.


İlgili HaberlerFenerbahçe - Olympiakos maçının kırılma anı Pelkas'ın direkten dönen topu!


‘Bizzat ilgileneceğim’

Çebi, Sivasspor maçına Yaşar Kemal Uğurlu atamasının açıklanmasının ardından ise, “Sivasspor ile oynayacağımız maçta gözüm tamamen hakemler üzerinde olacak. Lig arasında zaten ayrıntılı değerlendirme yapmak için hazırlanıyorum. Bu maça Yaşar Kemal Uğurlu ve yardımcıları atanmış. Hepsi dikkatli ve adil olacak! Haksızlık istemiyoruz. Hakkımızı kimsenin yemesine tahammülümüz yok. Bu saatten sonra hakem yönetimleri ile bizzat ilgileneceğim” değerlendirmesini yaptı.

Orhan Yıldırım


İlgili HaberlerInter'de Hakan Çalhanoğlu krizi!


Kaynak: FANATiK.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2021, 09:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1