ALİ KOÇ: BAŞAKŞEHİR GALİBİYETİ HAK ETTİ

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 2-0 mağlup oldukları Başakşehir maçının ardından açıklamalarda bulundu.

ALİ KOÇ: BAŞAKŞEHİR GALİBİYETİ HAK ETTİ

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 2-0 mağlup oldukları Başakşehir maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Ali Koç'un açıklamaları şöyle;

Başakşehir net bir galibiyet aldı

Beklemediğimiz bir sonuç. Biz de bir yerde kötü bir maç çıkaracaktık. O da bugüne rastladı. Yol kazasının erken gelmesini olumlu açıdan bakmak gerekirse iyi ders olacağını düşünüyorum. Başakşehir net bir galibiyet aldı. Hak ettikleri bir galibiyetti. Bir yerde şansları dönecekti, bize denk geldi.

3 puan almak isterdik ama olmadı

Panik olacak bir durum yok, ben takımıma ve hocama çok çok inanıyorum. Yarın yepyeni bir gün başlıyor. Perşembe günkü Giresunspor maçına odaklanacağız. Üzüldük, 3 puan almak isterdik ama olmadı. Sağlık olsun. Savaşan, mücadele eden ve formanın hakkını verecek bir bir takım için söz vermiştim. Şu ana kadar gördüğüm, arzuladığım bir noktaya hızla geldik. İnşallah bunu hızlandırarak devam ettirebiliriz.

Frankfurt maçında mükemmel bir hakem yönetimi seyrettik

Maçın skoru hakkında söylemiyorum, TFF'nin, MHK'nin, Kulüpler Birliği'nin bir ses çıkartması lazım. Oyun bu kadar durmaz. Zaman geçirmeye yönelik hareketlerin en rahat yapıldığı lig herhalde biziz. Hakemlerin buna müsaade etmemesi gerek diye düşünüyorum. Frankfurt maçında mükemmel bir hakem yönetimi seyrettik, oyun çok açıktı. Bizim de bunlardan eksik kalmamamız lazım. Sivasspor maçı 45 dakika oynanmış, 12 dakika maç durmuş, 7 dakika uzatma verdiler. Bu, futbolun marka değerine zarar veren bir olgu. TFF'yle neyi konuşsak haklısınız diyorlar ama bir şey değişmiyor.

Hakemler de doğal olarak yorulur

Çok şükür bugün hakemlik bir şey olmadı. Hakemler de doğal olarak yorulur. Yorgunluk, karar reflekslerini ve odaklanmayı etkileyebilir. Daha hiçbir şey kötü değilken başladı... Bu bilinçli başlamış bir şey. Çoğunlukla troll hesaplar görüyorsunuz, bu tamamen tribünlere ve bizi yıpratmaya yönelik hareketler. Fenerbahçe'de bir kriz ortamı oluşturup, kongre uman bir kadro var.

Kaynak: FANATiK.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2021, 06:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1