Ali Koç Jack Wilshere'a rest çekti! Transfer masasından kalktı...

Fenerbahçe'ye, "Ailemi ikna edemedim" diyen yıldız futbolcuda asıl sorunu menajeri çıkardı. Astronomik talebe karşı Başkan Ali Koç rest çekti, oyuncu geri adım atmayınca transfer yattı.

Ali Koç Jack Wilshere'a rest çekti! Transfer masasından kalktı...

"AİLEMİ İKNA EDEMEDİM"

Fenerbahçe'nin Jack Wilshere transferi önceki gün olumsuz olarak sona erdi. İstanbul'a gelen, Comolli ve Cocu ile Fenerbahçe'nin projesini değerlendirip ev bile bakan Wilshere, "Ailemi ikna edemedim" yanıtıyla defteri kapattı.

ASIL PROBLEMİ MENAJERİ ÇIKARDI

Ancak aslında sorunun ailesel olmaktan daha fazla olduğu öğrenildi. Wilhsere'ın menajerin yüksek komisyon talebi Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un tepkisini aldı ve görüşmelerde fikir ayrılığı yarattı.

FENERBAHÇE MAKUL BİR KOMİSYONU VERMEYE HAZIRDI

Fenerbahçe, bonservisi elinde olan yıldız futbolcu için imza parası ve makul bir rakam menajerlik komisyonu vermeye hazırdı. Fakat söz konusu menajer, sürekli taleplerini arttırdı.

ALİ KOÇ'U ÇILDIRTAN TALEP

Ali Koç ise bu duruma çok sinirlendi. Fenerbahçe Başkanı, "Ben kulübün parasını menajerlere yedirmem" diyerek karşı tarafın şartlarını kabul etmedi.

REST ÇEKTİ, MASADAN KALKTI

Ali Koç'un, Jack Wilshere'a, "Belirlediğim fiyatı kabul ederseniz uçağım sizi ve ailenizi almaya gelecek" deyip Londra'daki transfer masasından kalktı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı