ANTALYASPORLU CANLI AKTÖR DOĞUKAN SİNİK'İN İMGESEL ULUSAL TAKIM

Fraport TAV Antalyaspor'un güre futbolcusu Doğukan Sinik, göstereceği performansla Avrupa'da ve ulusal takımda şekil giymeyi hedeflediğini söyledi.

ANTALYASPORLU CANLI AKTÖR DOĞUKAN SİNİK'İN İMGESEL ULUSAL TAKIM
Antalya

Altyapısından yetiştiği Antalyaspor'daki performansıyla dikkatleri üstüne çekici 21 yaşındaki Doğukan Sinik, beceri yönetmen Ersun Yanal'ın en müşterek tomar üstünde durduğu oyuncular ortada toprak alıyor.

Taraftarların da beklentisinin efdal bulunduğu adlar ortada bulunan Sinik, AA muhabirine meydana getirdiği açıklamada, Ersun Yanal'ın gelmesiyle şimdi düzenlenen ve sahada ne yaptığını kasten akım ettiklerini belirtti.

Yanal'ın disipline aşırı ehemmiyet verdiğini aktaran Sinik, derinliğine vadede dobra neticeler alacaklarına inandığını dile getirdi.

Kaliteli ve birbirini tanıdıkları bulunan müşterek takıma cemaat olduklarını özetleyen dinç oyuncu, "Bu sene yapabildiğimizin en iyisini hazırlamaya çalışacağız. İyi müşterek beceri heyetimiz, topçu kadromuz ve yönetimimiz var. Orta sıralardan yukarı sıralara tırmanan müşterek kadro peyda etmek istiyoruz fakat bu 1-2 haftada olacak müşterek gestalt değil. Uzun vadede muvaffakiyet gelecektir." ifadelerini kullandı.

"(Podolski ve Nuri Şahin) Bizim düşüncesince şişman şans"

Doğukan Sinik, sezona dobra başladığını fakat müşterek günah yaşadığını belirterek, şu şekilde konuştu:

"Ayak bileğimde fay oluştu. Tedavim tamamlandı, arkası sıra toy kimse koronavirüse (Kovid-19) yakalandım. Benim düşüncesince dü maaş kavi müşterek proses oldu. Yavaş ağır uyarlanmış oluyorum, müheyya hale geliyorum. Takımımın verdiği mücadeleye haremlik etmeye başladım. Bu senenin en şişman avantajlarından bir tanesi Podolski ve Nuri Şahin üzere ehemmiyetli isimlerle beraberce oynamak. Karakterli ve deneyimli oyuncular. Her dinç futbolcuya zait bedel kattılar. Onlardan öğrenecek aşırı şeyimiz var. Bizim düşüncesince şişman müşterek şans. Yaşantılarını, sahadaki performanslarını kalıp alıyoruz."

Hayatında derinliğine vadeli yazı yapmadığını aktaran Sinik, "Amacım Antalyaspor'da kalburüstü olmak, takımıma katkıda bulunmak. İlerleyen zamanlarda Avrupa'da sallanmak ve ulusal kadro forması geçirmek istiyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Ersun Yanal'ın gençlere ehemmiyet vermesinin de kendileri düşüncesince şişman müşterek üstünlük olduğuna ayraç fail Sinik, deneyimli beceri adamdan öğreneceklerinin futbol yaşamına herhangi müşterek devir yansıyacağını laflarına ekledi.

Kaynak: AA

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 11:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1