AZİZ YILDIRIM SUSKUNLUĞUNU BOZDU, ALİ KOÇ'U UYARIP, ''ŞAMPİYONLUK İÇİN YAP''

Fenerbahçe'nin efsane başkanı Aziz Yıldırım, Vitor Pereira hakkında yakın çevresine adeta ateş püskürdü. Ortaya atılan iddiaya göre; Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'u eleştirerek şampiyonluk için Vitor Pereira'yı kovması gerektiğini söyledi

AZİZ YILDIRIM SUSKUNLUĞUNU BOZDU, ALİ KOÇ'U UYARIP, ''ŞAMPİYONLUK İÇİN YAP''

Fenerbahçe'nin istikrarsız performansı taraftarların tepkisini çekerken, Başkan Ali Koç'un Vitor Pereira'yla devam etme ısrarı geçmiş değil.

Aziz Yıldırım suskunluğunu bozdu, Ali Koç'a tavsiye verdi: Şampiyonluğu istiyorsan yap

DERT YANDI

Akşam'daki habere göre; Aziz Yıldırım'ın yakın çevresine, "Bu hocayla başarı geleceği yok. Bir gün memnun eder, 2 gün süründürür. ޞampiyonluğu kazandıracak kaliteyi gösterebilmiş değil. Biz zaten bunu gördüğümüz için gönderdik. Hala neyin inadı için başa getirip bu kadar süre sabredebiliyorlar?" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Aziz Yıldırım suskunluğunu bozdu, Ali Koç'a tavsiye verdi: Şampiyonluğu istiyorsan yap

"RAKİBİN ŞAMPİYON HOCA YOLLUYOR"

Başkan Aziz Yıldırım 2 hafta sonra oynanacak Beşiktaş derbisine de dikkat çekerek, "Rakibimiz 2 kupa kazandırmış şampiyon hocası Sergen Yalçın'ı gönderirken, biz bu kadar puan farkı yemişken neyi bekliyoruz da göndermiyoruz? Derbiyi umarım kazanırız ama bir kaza yaşarsak her şey daha devre arası gelmeden biter. Koskoca Fenerbahçe'nin, aylarca hedefsiz kalması kabul edilemez" dediği aktarıldı.

Aziz Yıldırım suskunluğunu bozdu, Ali Koç'u uyarıp, ''Şampiyonluk için yap'' dedi

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2021, 15:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1