BAKAN KASAPOĞLU, MOTOSİKLET VE OTOMOBİL MİLLİ SPORCULARINI KONUK ETTİ

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, evren şampiyonu emektar milli motosikletçi AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Başkanı Eren Üçlertoprağı, Türkiye Motosiklet Federasyonu

BAKAN KASAPOĞLU, MOTOSİKLET VE OTOMOBİL MİLLİ SPORCULARINI KONUK ETTİ

Bakanlık Merkez Bina'da gerçekleşen kabulde Bakan Kasapoğlu, "İnanıyoruz 2021 senesinde da bu kılavuz gemisi başarılar hâlâ şişman başarılarla taçlanacak" dedi. Bakan Kasapoğlu, "Sizler milletimizin değme sürekli gururusunuz. Bu manada siz kıymetli üyelerimizin bize yaşattığı bu kalburüstü başarılar inanıyoruz ki arta arta bitmeme edecek ve sizler pandemi sürecine karşın sert aşırı manada başarıyı sert aşırı manada bu mutluluğu bize yaşattınız. Biz daima anlatım ederiz pandemi süreci güçlenerek fırsata dönüştürerek geçireceğiz niteleyerek hamdolsun değme bölgede sporcularımız sizlerde müdahale edinmek kıl payı aşırı manalı başarılar elde ettiniz. Böylesine çetince ortak süreçte halkımıza yüzmesiyle, cimnastiğiyle arkadaşımızın aldığı dereceyle ve siz kıymetli üyelerimizin ilkin gayretleriyle sert aşırı başarıyı yaşadınız ve inanıyoruz 2021 senesinde da bu kılavuz gemisi başarılar hâlâ şişman başarılarla taçlanacacak. Hep iddiamız hepsi branşlarda deriz birisini diğerinden fark etmeksizin bereket şekilde sayın cumhurbaşkanımızın önderliğinde gayretimizi çabamızı hepsi branşlarımızı istifadesine sunuyoruz. Ben ilkin bu çerçevede kabiliyet taraması bizim düşüncesince aşırı ehemmiyetli ortak proje. Yetenek taramasının da çelimli sportif yarınlarına da ehemmiyetli ortak etap kıvrım ettireceğini anlatım buyurmak istiyorum. Tabi bugün Toprak var, Cem mevcut onların izinden revan sporcular var. Berkay, Deniz, Can, Bahrettin, Alaattin, Asrın ihvan bizleri hem bugünlere değgin ümitleri hem yarınlara değgin aşırı şişman olanak şekilde görüyoruz sizleri ve siz kıymetli üyelerimizin başarısında emeği bulunan herkesi kutlama ediyorum" niteleyerek konuştu.

"ALT YAPIMIZ MOTOR VE OTOMOBİL SPORLARINDA DA CİDDİ GELİŞİM GÖSTERDİ"

Bakan Kasapoğlu, 'Bizim ast yapımız akıbet 18 yılda değme branşta bulunduğu kabil motosiklet ve otomobil sporlarında da ağırbaşlı eylem gösterdi" niteleyerek laflarını şu halde sürdürdü:

"Bu mevzuda değme güzeşte gündüz hâlâ yukarılara taşımaya da kararlıyız yatırımlar mevcut en seçilmiş halde düzenleme ettiğimiz organizasyonlar mevcut bildiğiniz bu şeklinde pandemi zımnında kimilerine ihtimal açıklık verdik ancak inşallah bundan sonradan hâlâ çelimli ortak halde bunları gerçekleştirmeye bitmeme edeceğiz. FIA aşırı müspet dönüşler mevcut daima konuştuğumuz kabil bildiğiniz bu şeklinde türkiye bu çeşit organizasyonlarda bundan böyle talip fazla matlup pozisyona geçti. Bu çerçevede de 2021 sert aşırı şampiyonaya sert aşırı müsabakaya ev sahipliğimizle geçecek ve bunları da gine milletimize yerinde ortak halde hamam içten ortak ev sahipliğine ve en nitelikli düzenleme düzenleyen diyar şekilde da başarıyla gerçekleştireceğiz yayıncı amme oyunda gençlerimizin ilkin ayrımlı branşlara bulunan beğenisini çoğalması da biz düşüncesince düpedüz aşırı müjdeli kısaca kılıç daima sporu beş altı branştan ibaret görmediğimizi anlatım ederken gelinen noktada da halkımızın, gençlerimizin bu manada sert aşırı ayrımlı branşa bulunan merakı de bizi başkaca bahtiyar kılıyor."

"GELENEKSEL SPOR DALLARINA BİR SPOR TESİSİ AÇTIK"

Az geçmiş cumhurbaşkanının teşrifiyle anadan görme spor dallarına ortak spor tesisi açtıklarını tamlayan Bakan Kasapoğlu, "Ankara'ya kazandırdığımız kuruluş ihtimal Türkiye'nin bu manada kılavuz gemisi ortak tesistir. Bunları da etap basamak ülkemizin sert aşırı noktasına başka tesisler bulunduğu kabil yayacağız ve halkımızın bu manada erişimini teshil noktasında da gayretlerimizi arttırarak bitmeme ettireceğiz. Halkımızın bu manada erişimine en ehemmiyetli faktörlerden ortak tanesi şeb gündür muvasala hesabına da bildiğiniz bu şeklinde tesislerimi 7/24 fariza kalitesinde halkımızın erişime açtık. Buda bizim düşüncesince bambaşka ortak bereket deposu yayıncı siz kalburüstü dinç dostlarım bura sizin bakanlığınız çaylaklık ve spor bakanlığı bakanlığımızın hepsi tesisleri sizin tesisleriniz o nedenden dolayı bakanlığımızı elden bu çeşit kabullerde değil değme devir kapılarının size değme sürekli açıkça bulunduğunu anlatım buyurmak istiyorum" niteleyerek laflarını tamamladı.

Kaynak: DHA

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2021, 18:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul