BAKAN KASAPOĞLU, SPOR FEDERASYONLARINI HATAY İÇİN DESTEK KAMPANYASINA ÇAĞIRDI

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Hatay'da çıkan yangın sonucunda büyük zarar gören ormanlık alanlar için futbol takımlarının fidan dikme kampanyası başlatmasından dolayı kulüplere teşekkür etti ve spor federasyonlarına destek çağrısı yaptı.

BAKAN KASAPOĞLU, SPOR FEDERASYONLARINI HATAY İÇİN DESTEK KAMPANYASINA ÇAĞIRDI


Bakan Kasapoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile Hatay'ın yeniden yeşertilmesi için düzenlenen kampanyaya destek verdiğini duyurdu.

Bakan Kasapoğlu'nun açıklamasında şu ifadeler yer aldı: "Yeşil bir dünya ve geleceğimiz için iyilikte yarışarak #HatayİçinElEle diyen spor kulüplerimize ve spor medyamıza şükranlarımı sunuyorum. Federasyonlarımızı da bu yarışa katılmaya davet ediyor; pası Türkiye Futbol Federasyonu'na atıyorum."

FEDERASYONLAR DA KAMPANYAYA KATILDI

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun çağrısı sonrasında harekete geçen Türkiye Futbol Federasyonu, Türkiye Basketbol Federasyonu, Türkiye Voleybol Federasyonu, Türkiye Atletizm Federasyonu, Türkiye Judo Federasyonu, Türkiye Kano Federasyonu, Türkiye Cimnastik Federasyonu ve Türkiye Yüzme Federasyonu kampanyaya destek verdiğini açıkladı.

Kaynak: DHA

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2020, 00:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul