BARCELONA'DA BİR DEVRİN SONU! YENİ SÖZLEŞMEYİ İMZALAMAYAN MESSİ TAKIMDAN AYRILIYOR

Yeni sözleşme için bir araya gelen Messi ve Barcelona yetkililerinin görüşmesinde Katalan devi beklediğini alamadı. Arjantinli yıldızın, Katalan devinin projelerine inanmadığı ve beklediği teklifin geleceğine inanmamasından dolayı 'Yeni sözleşmeyi imzalamayacağım' dediği ön

BARCELONA'DA BİR DEVRİN SONU! YENİ SÖZLEŞMEYİ İMZALAMAYAN MESSİ TAKIMDAN AYRILIYOR

Barcelona'da Lionel Messi ile ipler kopma noktasına geldi. Katalan devi, Arjantinli yıldızla yaptığı görüşmede beklediği sonucu alamadı. Messi'nin artık yeni sözleşmeye imza atmasına mucize gözüyle bakılıyor.

"YENİ SÖZLEŞME İMZALAMAYACAĞIM"

Sporx'in Marca'dan aktardığı habere göre;Lionel Messi'nin yeni sözleşmesi için uzun süredir devam eden görüşmelerin çıkmaza girdiğini duyurdu. Barcelona CEO'su Ferran Reverter'in Messi'nin takımda kalması için yaptığı görüşmelerden sonuç alamadığı, Arjantinli yıldızın imzaya artık çok uzak olduğu belirtildi. Lionel Messi'nin Barcelona'nın projesine artık pek fazla inanmadığı ve kulübün istediği kadar yüksek bir maaş indirimini yapmayacağı vurgulandı. Ayrıca Messi'nin kulüp yönetimine "Yeni sözleşme imzalamayacağım" dediği iddia edildi.

Barcelona'da bir devrin sonu! Yeni sözleşmeyi imzalamayan Messi takımdan ayrılıyor

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2021, 20:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1