BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: 'BU TAKIMIN HER ŞEYİ İÇİN BİZ GÖVDEMİZİ ORTAYA KOYMUŞUZ'

Elazığspor maçını taraftarlarla birlikte tribünde izleyen Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Bu takımın her şeyi için biz gövdemizi ortaya koymuşuz. Biz gece gündüz bu takımın tahtasını açmak için çalışıyoruz' dedi.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: 'BU TAKIMIN HER ŞEYİ İÇİN BİZ GÖVDEMİZİ ORTAYA KOYMUŞUZ'

Elazığspor maçını taraftarlarla birlikte tribünde izleyen Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, "Bu takımın her şeyi için biz gövdemizi ortaya koymuşuz. Biz gece gündüz bu takımın tahtasını açmak için çalışıyoruz" dedi.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, TFF 3. Lig 1. Grup'un 16. haftasında oynanan Elazığspor - Bursa Yıldırımspor maçını taraftarlarla birlikte tribünde izledi. Elazığspor'un mağlup olduğu maçta taraftarlara seslenen Şerifoğulları, transfer tahtasını açacaklarını söyledi.

Taraftarlara seslenen Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, "Bu takımın sahibi benim. Bu takımın sahibi sizlersiniz. Biz gece gündüz bu takımın tahtasını açmak için çalışıyoruz. Bu takımın her şeyi için biz gövdemizi ortaya koymuşuz. Rahat olun. Biz uğraşıyoruz, inşallah transfer tahtasını da açacağız " diye konuştu. - ELAZIĞ Başkan Şerifoğulları: Bu takımın her şeyi için biz gövdemizi ortaya koymuşuz

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2021, 20:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1