BELLONA KAYSERİ BASKETBOL’DA BAŞKAN ÖMER YAĞMUR İSTİFA ETTİ

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Bellona Kayseri Basketbol’da Kulüp Başkanı Ömer Yağmur istifa etti.

BELLONA KAYSERİ BASKETBOL’DA BAŞKAN ÖMER YAĞMUR İSTİFA ETTİ

2021 - 2022 sezonunda çıktığı 6 maçı da kaybeden Bellona Kayseri Basketbol’da Kulüp Başkanı Ömer Yağmur istifa ettiğini duyurdu.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, “16 senedir Kadınlar Basketbol Süper Liginde mücadele eden takımımız, gelinen nokta itibarıyla ligde tutunma savaşı vermekte fakat gerekli maddi desteği maalesef bulamamış durumdadır. Ligde üç büyükler dışında hemen hemen diğer bütün takımların belediye destekli takımlardan oluştuğunu hatırlatmak gerekirse, tek gençlik kulübü olarak rakiplerimizle mücadele etmek bu şartlarda bizleri fazlasıyla yıprattı. Son olarak çarşamba günü gitmemiz gereken İsrail deplasmanı için gerekli parayı da bulamamamız, takımın önünü daha fazla kapatmamak için beni bu yola sevk etti. Yaptığımız bütün girişimlere rağmen takımı hayatta bırakma mücadelesinde çok yıprandığımı üzülerek belirtmek istiyorum. Sonuç olarak, takımın önünü açmak, bir ‘Umut’ takımın yaşaması için başkanlık görevinden ve yönetimin kurulundan istifa ettiğimi belirtir, Kamuoyuna saygılarımı sunarım” ifadelerine yer verildi.

Kaynak: FANATiK.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2021, 13:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1