BEŞİKTAŞ TEKNİK DİREKTÖRÜ SERGEN YALÇIN: 2-0 OLSA DÖNMEZDİ!

UEFA Şampiyonlar Liginde Ajaxa 2-1 kaybedilen maçın ardından konuşan Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, 1-0dan sonra 2yi bulmalıydık. 2-0 olsaydı, dönmezdi maç. O kadar kolay değil o iş. Bulduğunu atacaksın ki birkaç pozisyon yüzde 100ün üzerindeydi yorumunu yaptı.

BEŞİKTAŞ TEKNİK DİREKTÖRÜ SERGEN YALÇIN: 2-0 OLSA DÖNMEZDİ!

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, UEFA Şampiyonlar Ligi'nde 2-1 kaybedilen Ajax karşılaşmasının ardından üzgündü.

İyi bir karşılaşma oynadıklarını kaydeden tecrübeli hoca, "Sıkıntılı süreçte oyuncularım iyi ve özgüvenli mücadeleyle oynadılar. Maçı ilk yarı koparabilirdik, yakaladıklarımızı gole çeviremedik. Üst düzey takımla oynadık, kolay değil, yakaladıkları zaman kaçırmıyorlar. Onlar geldiklerini buldular, biz 1-0'dan sonra 2'yi bulmalıydık. 2-0 olsaydı, dönmezdi maç. O kadar kolay değil o iş. Bulduğunu atacaksın ki birkaç pozisyon yüzde 100'ün üzerindeydi. Gol atamayıp, yediğimizde de motivasyonu kaybediyoruz. Bu seviyede işler böyle oluyor. Bizim için iyi bir Şampiyonlar Ligi serüveni olmadı, daha iyisini yapabilirdik. Artık bu defteri bu sezon kapatıyoruz. Ligde kazanmanın yollarını arıyacağız. İnşallah bu hafta dönüşe başlarız. Taraftarımıza bize ve oyunculara olan desteğinden dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.

'Teixeira'dan memnun olma ihtimalimiz yok!'

Brezilyalı yıldız Alex Teixeira'nın performansı hakkında da konuşan Sergen Yalçın, "Genel performansından memnun olma ihtimalimiz yok. Çok farklı beklentiler içerisinde olduğumuz özel bir oyuncu ama oyunsal anlamda katkı yapamıyor. Uzun zaman Çin'de bu tempodan uzak oynadı. O bölgede oyuncu iş yapamadığı zaman rakip kaleye gitmek zor. Belki ligin ikinci yarısında performansını yakalayıp, bize yardımcı olabilir" ifadelerini kullandı.https://twitter.com/fanatikcomtr/status/1463602665401700357?s=20


Kaynak: FANATiK.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2021, 23:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1