BEŞİKTAŞ TEKNİK SORUMLUSU ÖNDER KARAVELİ: BEŞİKTAŞ HİÇ VAZGEÇMEYECEKTİR

Sergen Yalçının ayrılmasının ardından Beşiktaşın geçici teknik direktörü olan Önder Karaveli, Göztepe karşısında 2-1 kazanılan zaferin ardından mutluydu. Karaveli, 3 maçtır takımlayım ve 3 maçta da ilk golü yedik ama çevirmesini bildik. Bir karakter oluşmaya başladı ya

BEŞİKTAŞ TEKNİK SORUMLUSU ÖNDER KARAVELİ: BEŞİKTAŞ HİÇ VAZGEÇMEYECEKTİR

Sergen Yalçın'ın ayrılığı sonrasında geçici olarak Beşiktaş 'ın başına geçen Önder Karaveli 3. maçında 7 puanı hanesine yazdırmaya başardı. Siyah-Beyazlı camiayla maçın ardından bütünleşen, sevgi seline gözyaşlarıyla cevap veren başarılı hoca, alınan sonuçtan ve takımın geri dönüş reaksiyonundan çok mutlu olduğunu söyledi.

Son düdüğün ardından yayıncı kuruluşa röportaj veren Önder Karaveli, "Çok iyi hissediyorum, çok mutlu hissediyorum. Taraftarımızın sevgisi beni ağlatacaktı. Birkaç damla da geldi ama onları sildim. Şimdi izledim evet güzel ama zor anlar yaşamışım. Göztepe 'nin sıralamadaki yeriyle oynadığı oyunun aynı olmadığını düşünüyordum öyle de oldu. 3 maçtır takımlayım ve 3 maçta da ilk golü yedik ama çevirmesini bildik. Her ne kadar bu konu üzerinde konuşsak da yine ilk golü yedik. Bir karakter oluşmaya başladı ya da bu karakteri yeniden yakaladık ve vazgeçmeyen bir Beşiktaş var. Beşiktaş hiç vazgeçmeyecektir" ifadelerini kullandı.

Kaynak: FANATiK.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2021, 03:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1