BEŞİKTAŞLI YÖNETİCİ CEYHUN KAZANCI: LARİN BURADAN İYİSİNİ BULAMAZ!

Ceyhun Kazancı, Larin’in geleceğiyle ilgili konuştu. Beşiktaş Futbol AŞ Genel Müdürü, 1.6 milyon Euro’luk mevcut maaşını yeni sözleşme için de önerdikleri Kanadalı oyuncu için, “Avrupa’da kulüplerin durumları ortada. Buradan daha iyi bir teklif bulacağını sanmıyorum

BEŞİKTAŞLI YÖNETİCİ CEYHUN KAZANCI: LARİN BURADAN İYİSİNİ BULAMAZ!

Beşiktaş Futbol AŞ Genel Müdürü Ceyhun Kazancı, derbide attığı 2 golle takıma zaferi getiren Cyle Larin’in sözleşme durumuyla ilgili olarak açıklamada bulundu. Dün Nevzat Demir Tesisleri’nde yapılan idman sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kazancı, Larin için, “Daha önce bildiğiniz gibi görüşmemiz oldu. Geleceğin planlamasını yapmak durumundayız. Kalmasından yanayız. Önümüzdeki ay Milli arada bu işi olumlu ya da olumsuz çözmek istiyoruz. Ona göre plan program yapmamız gerekiyor. Beşiktaş Kulübü, kendi iç dinamiklerine göre hareket etme durumunda. Arada konu netleşmek durumunda” ifadelerini kullandı.

Beklediği rakam....

Yönetimin, tecrübeli futbolcuya 1.6 milyon Euro’luk mevcut maaşının, yeni sözleşme için de teklif ettiğini belirten Kazancı, “Artık Avrupa’da kulüplerin durumları ortada. Buradan daha iyi bir teklif bulacağını sanmıyorum” sözlerini sarf etti. Tecrübeli futbolcunun ise beklentisinin 2.5 milyon Euro seviyesi olduğu öğrenildi.

Orhan Yıldırım

Kaynak: FANATiK.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2021, 08:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1