BOKS FEDERASYONUNUN İHTİYATİ TEDBİR KARARINI KALDIRMA BAŞVURUSU...

Boks federasyonu seçimi için Ankarada sıcak saatler yaşanıyor. Bu sabah gerçekleşmesi beklenen Türkiye Boks Federasyonu genel kurulu, başkanlık için aday olan ama yeterli imza toplayamayan Selçuk Aydının başvurusu nedeniyle henüz başlayamadı.

BOKS FEDERASYONUNUN İHTİYATİ TEDBİR KARARINI KALDIRMA BAŞVURUSU...

Selçuk Aydın mahkemeye başvurarak ihtiyati tedbir kararı aldırırken, salona gelen icra memurları, genel kurulun yapılacağı salonun kapısını mühürleyip tebligatı bildirdi. Salona kimse sokulmazken, Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç ve Yönetimi Ankara 11. Asliye Hukuk Mahkemesine başvurarak tedbirin kaldırılması için talep yaptı. Başkanvekili Hasan Kartal basın mensuplarına son gelişmeyi aktarırken mahkemenin ihtiyati tedbir kararını kaldırma başvurularını reddettiğini söyledi. Kartal,

Başkan Eyüp Gözgeç ve yöneticilerin Spor Bakanlığı'na gittiğini ve genel kurulun gerçekleştirmek için çaba sarf ettiğini de ifade etti. Spor Bakanlığı'nın ilgili biriminden gelecek habere göre bugünkü bekleyiş son bulacak. Bugün gerçekleşmesi zor görünen genel kurul ileri bir tarihe ertelenecek. Spor Bakanlığı'nın ilgili biriminin boks seçimlerine kayyum atama ihtimali de bulunuyor.

Ercan ATA - Burak TEKİN / Ankara DHA

Kaynak: FANATiK.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2021, 12:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1