BURAK YILMAZ, İFADE VERMEYE GİTMEDİ! BERKAY VE ARDA TURAN DAVASINDA AŞAMA KAYDEDİLEMİYOR

Galatasaray kaptanlarından Arda Turan'ın şarkıcı Berkay Şahin ile eşi Özlem Ada Şahin'le olan davasında tanıklardan futbolcu Burak Yılmaz, yine ifade vermeye gitmedi. Dava tıkanmış durumda. Burak'ın 5 aydır mahkemeye ifade vermesi bekleniyor.

BURAK YILMAZ, İFADE VERMEYE GİTMEDİ! BERKAY VE ARDA TURAN DAVASINDA AŞAMA KAYDEDİLEMİYOR

İstanbul 41. Asliye Ceza Mahkemesi'nde bugün yapılan duruşmaya Arda Turan, Berkay Şahin ve Özlem Ada Şahin katılmadı. Taraf avukatları ise duruşmada hazır bulundu. Duruşmada ilk olarak hakim, daha önce tanık olarak çağrılan Milli futbolcu Burak Yılmaz'a çıkarılan tebligatın geri döndüğünü tutanağa yazdırdı.

"MAÇA GELİNCE İFADE VERECEK"

Milliyet'ten Damla Güler'in haberine göre; Milli futbolcu Burak Yılmaz, Arda Turan ve Berkay Şahin davasında yine ifade vermedi. 5 aydır ifade vermeyen Burak sebebiyle dava tıkandı. Burak, Milli maç için Türkiye'ye gelirse ifade vereceğini Arda Turan'ın avukatı aracılığıyla bildirdi.

TACİZ İDDİALARINI REDDETTİ

Arda Turan, geçtiğimiz günlerde katıldığı YouTube programında taciz iddialarını reddetmişti. Turan, "Asla böyle bir şey olmadı. Kimseyi taciz etmedim. Bugüne kadar sessiz kaldım. Olayı yaşadığım arkadaşı sevmiyorum, geçmişteki olaylarından dolayı" ifadelerini kullanmıştım.

Burak Yılmaz, ifade vermeye gitmedi! Berkay ve Arda Turan davasında aşama kaydedilemiyor

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2021, 14:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1