BÜYÜK TEHLİKE ADIM ADIM YAKLAŞIYOR! FENERBAHÇE'DE YENİ ÖMER FARUK BEYAZ KRİZİ

Sarı-Lacivertliler'de Ferdi Kadıoğlu ve Berke Özer'in mukaveleleri sezon sonu bitiyor. Ferdi Kadıoğlu hakkında son günlerde G.Saray ve İngiliz takımları yazıldı. Berke Özer için de uzun süredir Atletico Madrid konuşuluyor. Forma şansı bulamayan Berke'nin, Altay oldukça kaleye

BÜYÜK TEHLİKE ADIM ADIM YAKLAŞIYOR! FENERBAHÇE'DE YENİ ÖMER FARUK BEYAZ KRİZİ

Fenerbahçe'de genç futbolcuların sözleşmelerinin bitiş tarihinin yaklaşması planlamada hatalar yapıldığı şeklinde yorumlara neden oldu. Ömer Faruk Beyaz'ı bedavaya Stuttgart'a kaptıran Kanarya, şimdi de Ferdi Kadıoğlu ve Berke Özer için uğraşacak.

BERKE ŞANS BULMAK İSTİYOR

Belçika'da kiralık oynadığı dönemi iyi geçiren Berke'nin bu sezon kaleyi alabileceği görüşleri vardı ancak bu durum bir hayli zor. Altay Bayındır'ın formu yüksek ve Pereira'nın en çok güvendiği isimlerden. Mukavelesi sezon sonu bitecek Berke, uzun süredir Atletico Madrid radarında. Avrupa takımları Berke'nin durumunu takip ediyor.

FERDİ KADIOĞLU SÜRPRİZİ

Fenerbahçe camiası Ferdi Kadıoğlu'nun mukavele uzatacağına kesin gözüyle baksa da her şey değişebilir. Futbolcu Milli Takım'dan yana olduğunu gösterse de net bir karar açıklamadı. Bu sezon bambaşka bir kimliğe büründü. 3'lü savunmanın bek kenarında adeta kusursuz bir oyuncuya dönüşme yolunda. Mukavelesinin bitecek olması iştah kabartıyor. Piyasa değeri de her geçen gün yükseliyor.

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2021, 15:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1