ÇAYKUR RİZESPOR, DENİZLİSPOR MÜSABAKASINI KAZANARAK BEŞİKTAŞ MAĞLUBİYETİNİ KAYNATMAK İSTİYOR

Süper Lig'de ferda branşında Yukatel Denizlispor'u ağırlayacak Çaykur Rizespor'un matbuat sözcüsü Hasan Yavuz Bakır, fire ve hastalıklı oyunculara karşın bu maçın kazananı iktisap etmek istediklerini söyledi.

ÇAYKUR RİZESPOR, DENİZLİSPOR MÜSABAKASINI KAZANARAK BEŞİKTAŞ MAĞLUBİYETİNİ KAYNATMAK İSTİYOR
Rize

Hasan Yavuz Bakır, AA muhabirine, Beşiktaş karşılaşmasını ayrımlı biçimde kaybettikleri düşüncesince kalbi kırık olduklarını ve bu maçı bundan böyle geride bıraktıklarını anlatım etti.

Denizlispor maçının kendileri düşüncesince elan baş döndürücü ehemmiyet kazandığını vurgulayan Bakır, "Bu maçı kazanarak Beşiktaş karşılaşmasını unutturup taraftarlarımızı sevindirmek istiyoruz. Onların da kesin tashih etmek istediklerini biliyoruz. Eksik ve hastalıklı oyuncularımıza karşın bu maçın kazananı tığ gelişmek istiyoruz." sanarak konuştu.

Hasan Yavuz Bakır, Çaykur Rizespor'un sıkıca süreçleri rastgele defasında atlatmasını bildiğinin altını çizerek, şunları kaydetti:

"Şu an nokta yerine çirkin vaziyette değiliz. 20 puan, bugün baktığımız devir ehemmiyetli birlikte puan. Bu puanı futbolcular ve fen grup sağladı. Yarın oynayacağımız maçta onlara güveniyoruz. Bu maçı kazanacağımıza inanıyoruz. Taraftarımızın oyunumuzu beğenmediğini biliyoruz. Oyun yerine tığ de bahtiyar değiliz. İyileştirmek ve elan iyisini ortaya boşaltmak düşüncesince çalışıyoruz."

Kaynak: AA

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2021, 12:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul