CBC SPORT ŞİFRESİZ NASIL VE NEREDEN İZLENİR? CBC SPORT FREKANS...

Azerbaycan kanalı CBC Sportun UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa maçlarını şifresiz olarak yayınlayacağı açıklandı. İkinci hafta programında Ajax-Beşiktaş maçı da yer alıyor. Karşılaşmaları naklen ve canlı takip etmek isteyen futbolseverler, google üzerinden CBC Sport nas

CBC SPORT ŞİFRESİZ NASIL VE NEREDEN İZLENİR? CBC SPORT FREKANS...

Dünyada yayınlanan birçok spor etkinliği ekranlara getiren Azerbaycan kanalı CBC Sport, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa maçlarını da şifresiz olarak futbolseverlerle buluşturuyor. İkinci haftanın programında Ajax- Beşiktaş maçının yer alması sonrası CBC Sport nasıl ve nereden izlenir? CBC Sport frekans bilgileri ne, şifresiz nasıl izlenir? sorularının yanıtları da merak konusu oldu.

CBC Sport nasıl ve nereden izlenir?

CBC Sport TV kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin AzerSpace 1/Africasat 1a uydusuna ayarlı olması gerekmektedir. AzerSpace 1/Africasat 1a uydusuna dönük çanak anteniniz varsa uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle (bazı cihazlarda transponder ekle, manuel kanal arama veya benzeri olabilir) menüsünü açın. Uydu adı kısmında "AzerSpace 1/Africasat 1a" seçin. Uydu seçimini yaptıktan sonra bir alt kısmında bulunan frekans kısmına 11134 sayısını girin.

Polarizasyon kısmında H - Yatay seçin. Sembol kısmına 27500 sayısını girin. FEC değerini bir çok uydu cihazı otomatik seçmektedir, bu değeri değiştirmeyebilirsiniz. FEC değerini değiştirmek isterseniz CBC Sport TV yayınının FEC'i 5/6. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp yayınınızı izleyebilirsiniz.

CBC Sport frekans bilgileri ne, şifresiz nasıl izlenir?

Uydu: AzerSpace 46° Frekans: 11135 H 27500

Kaynak: FANATiK.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2021, 19:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1