CRİSTİANO RONALDO, ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE TARİH YAZARKEN YOLDA KALDI! LÜKS ARABASINA BENZİN ALAMA

İngiltere'nin AB'den ayrılmasıyla ülkede patlayan akaryakıt krizinin mağdurlarından biri de Ronaldo oldu. Portekizli aracın şoförü ve korumaları, araca 7 saat boyunca tek benzin alamadı. Ronaldo'yu karşılamaya giden personel ekibi, benzin istasyonunda 7 saat bekledikten sonra bir d

CRİSTİANO RONALDO, ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE TARİH YAZARKEN YOLDA KALDI! LÜKS ARABASINA BENZİN ALAMA

İngiltere'deki akaryakıt sıkıntısı zengin ya da durumu kötü olanı ayırt etmiyor. Manchester United efsanesi Paul Scholes, geçtiğimiz günlerde aracıyla yolda kalmış ve elinde bidonla benzin istasyonu aramıştı. Bu durum Ronaldo'ya da yansıdı.

EKİBİ KARŞILAYAMADI

Manchester United'ın Villarreal'i 2-1 yendiği maçta tarih yazan Ronaldo, çıkışta beklenmedik bir durumla karşılaştı. Ronaldo'nun şoförü ve korumaları, tam 7 saat benzin istasyonunda sıra bekledi.

Cristiano Ronaldo, Şampiyonlar Ligi'nde tarih yazarken yolda kaldı! Lüks arabasına benzin alamadı

"YAĞMUR ALTINDA SAATLERCE BEKLEDİLER"

Ronaldo'nun 220 bin pound değerindeki Bentley marka aracının 7 saat benzin beklediği belirtildi. Bir görgü tanığı, "Adamlar ikisi saatlerce yağmur altında bekledi. Bir damla benzin alamadan gittiler" dedi.

Cristiano Ronaldo, Şampiyonlar Ligi'nde tarih yazarken yolda kaldı! Lüks arabasına benzin alamadı Cristiano Ronaldo, Şampiyonlar Ligi'nde tarih yazarken yolda kaldı! Lüks arabasına benzin alamadı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2021, 14:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1