ERZURUMSPOR BAŞKANI DÜZGÜN: BU LİGDE KALACAĞIZ. İLK YARIYA 5 ZAMAN EKLENDİĞİNİ İLK DEFA GÖRÜYORUM

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Başkanı Ömer Düzgün, Süper Lig'in 18'inci haftasında oynanan Fenerbahçe maçı sonra Demirören Haber Ajansı'na (DHA) hususi açıklamalarda bulundu. Düzgün, 'İkinci yarıya minimum 6-7 nakil yaparak başlayacağız. Bu ligde kalacağız, hacısı h

ERZURUMSPOR BAŞKANI DÜZGÜN: BU LİGDE KALACAĞIZ. İLK YARIYA 5 ZAMAN EKLENDİĞİNİ İLK DEFA GÖRÜYORUM
Büyükşehir Belediye Erzurumspor Başkanı Ömer Düzgün, Süper Lig'in 18'inci haftasında oynanan Fenerbahçe maçı sonra Demirören Haber Ajansı'na (DHA) hususi açıklamalarda bulundu. Düzgün, "İkinci yarıya minimum 6-7 nakil yaparak başlayacağız. Bu ligde kalacağız, hacısı hocası güvenli olsun" dedi.

"CAMİAMIZ HUZURLU OLSUN"

Erzurumspor Başkanı Düzgün, ligin ikinci yarısında taraftarlarına değiştirilmiş birlikte ekipman izleteceklerini söylerken, "Ne söyleyeceğim bilmiyorum. Şanssızlığımızı kıramadık. Ülkemizin en elleme takımlarından birine üzerine oynadık. İlk 45 dakikada Fenerbahçe'nin yegâne konumu ve yegâne golü var. İlk defa birlikte maçın ilk yarısının sonuna 5 bugün eklendiğini gördüm. O golü yemeseydik sonucun elan ayrı ayrı olacağını düşünüyorum. Orta sahada en elleme dü oyuncumuz sakatlandı. Henüz bilim alamdık inşallah birlikte başağrısı yoktur. İkinci yarı da malum. Hak edenin birlikte karşılaşma olmadı bence. Diğer maçlarımıza bakacağız. İkinci yarıya minimum 6-7 nakil yaparak başlayacağız. Bu ligde kalacağız hacısı hocası güvenli olsun. Sezon başlangıcında meydana getirilen hata işler ve hata grup mühendisliğinin cezasını bizler, bu kent çekiyor. Camiamız erinçli olsun" halinde konuştu.

"ERUZURUM ÖZEL BİR ŞEHİR"

Medyada Erzurum'un ilgisiz birlikte kent olmasının daima gündeme gelmesini değerlendiren Düzgün, "Spor yorumcularına baktığımızda Erzurum ilgisiz yorumları yapıyor. 5-6 derecede ayak topu oynadık. Erzurum'un algısıyla oynamasınlar. Bu kentte 1 milyon, bu alanda 5 milyon insan ülkenin ve kentin bekçiliğini yapıyorken bu janr şeylere lazım yok. Burada 90 dakikayı yakınma etmeye kimsenin hakkı yok. Erzurum dobra ve hususi birlikte şehirdir. Selçuklu şehridir ve şehrimize ehil çıkalım" niteleyerek konuştu.

Kaynak: DHA

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 19:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul