ERZURUMSPOR'UN YENİ SEZON FORMA TANITIMINDA 'MASKE, MESAFE, TEMİZLİK' UYARISI

Mavi-beyazlı ekipte futbolcuların bu sezon giyeceği formaların tanıtım videosunda 'maske, mesafe, temizlik' uyarısı dikkati çekti.

ERZURUMSPOR'UN YENİ SEZON FORMA TANITIMINDA 'MASKE, MESAFE, TEMİZLİK' UYARISI
Erzurum

Süper Lig takımlarından Büyükşehir Belediye Erzurumspor, futbolcuların bu sezon giyeceği formaları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde özveriyle görev yapan sağlık çalışanları ve güvenlik güçlerinin de yer aldığı bir videoyla tanıttı.

Mavi-beyazlı kulübün sosyal medya birimince hazırlanan tanıtım videosu, "2020-2021 sezonunda giyeceğimiz formalarımızı yeniden hayata, yeniden futbola dönüşümüz için var güçleriyle çalışan sağlık çalışanlarımıza ve güvenlik güçlerimize adadık." ifadeleriyle paylaşıldı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'in pandemi döneminde yaptıkları açıklamalardan kesitlerin yer aldığı videoda, Erzurum temsilcisinin bu sezon giyeceği formalar tanıtıldı.

2020-2021 sezonunda giyeceğimiz formalarımızı yeniden hayata, yeniden futbola dönüşümüz için var güçleriyle çalışan sağlık çalışanlarımıza ve güvenlik güçlerimize adadık..
Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2020, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1