FATİH TERİM: BUGÜN GEÇ HE ÇELİM HE LAKİN OLDU

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Yeni Malatyaspor ile oynadıkları Ziraat Türkiye Kupası maçının arkası sıra icra ettiği değerlendirmede, "Bugün geç evet çelim evet fakat oldu. O nedenden dolayı memnunum" dedi.

FATİH TERİM: BUGÜN GEÇ HE ÇELİM HE LAKİN OLDU
Malatya

Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda Yeni Malatyaspor'u eleyen Galatasaray'ın uran direktörü Fatih Terim, "Bugün geç he kuvvet he lakin oldu. O sebepten dolayı memnunum." dedi.

Terim, maçın arkası sıra planlı matbuat toplantısında, özlük adlarına olmasa da maçı izleyenler hesabına dobra müşterek maçı geride bıraktıklarını tabir etti.

Karşılaşmanın enine boyuna güçlü geçtiğini aktaran Terim, şöyleki konuştu:

"Bugün geç he kuvvet he lakin oldu. O sebepten dolayı memnunum. Malatyaspor'u, Hamza hocayı ve oyuncularımı kutluyorum. Her dü yan da baş başa oyunu güzelleştirdiler. Son ahit rakip de turu geçebilirdi. Artık çeyrek finale kaldık. Artık önümüzdeki rakipleri bekleyeceğiz."

Zorlu müşterek takvimle maçların oynandığına ayraç fail Terim, "Bu zahmetli dönemeci da derin günleri de geçeceğiz." ifadesini kullandı.

Fatih Terim, ligde oynanacak maçlarla ilgilendiren de şunları kaydetti:

"Fiziksel şekilde sektöre denli ehliyetli müddet var. Bugün programda fark yaptık. Çünkü işin bu saate denli süreceğini kestirim etmedik. Normalde erte idman planlıyorduk lakin antrenmanı perşembeye aldık. Pazara denli oyuncularımızı belli başlı seviyeye getireceğizdir. İnşallah alışveriş haset sahada amade olacağız."

Kaynak: AA

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2021, 00:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1