FATİH TERİMDEN BURAK ELMASA: BİR SANİYE BİLE DÜŞÜNMEM BIRAKIRIM

Tecrübeli teknik adamın Başkan Burak Elmas’a, “G.Saray’ın aldığı kötü bir skora benden fazla kimse üzülemez... Eğer kulübüme zarar verdiğimi hissedersem bir saniye bile düşünmem ve giderim

FATİH TERİMDEN BURAK ELMASA: BİR SANİYE BİLE DÜŞÜNMEM BIRAKIRIM

Göztepe maçı sonrası çok duygusal bir toplantı yapan Fatih Terim'in TT Stadı'na istifası cebinde geldiği ortaya çıktı. TAKVİM'in aldığı bilgiye göre tecrübeli teknik adam, karşılaşma sonrası Başkan Burak Elmas'la bir araya geldi. İkili yaklaşık 1.5 saat baş başa görüşme yaptı.

BAŞKAN ELMAS'A İÇİNİ DÖKTÜ

Son zamanlarda özellikle sosyal medyada hakkında yapılan sert eleştiriler nedeniyle çok sıkıntılı olan Terim'in Başkan Elmas'a içini döktüğü ve çok çarpıcı ifadeler kullandığı belirlendi.

KİMSE BENDEN ÇOK ÜZÜLEMEZ

Terim'in "G.Saray'ın aldığı kötü bir skora benden fazla kimse üzülemez... Eğer kulübüme zarar verdiğimi hissedersem bir saniye bile düşünmem ve giderim" dediği ifade edildi.

BİZ BU YOLA BERABER ÇIKTIK

Başkan Elmas'ın ise Terim'e desteğini sürdürdüğü ve "Biz bu yola beraber çıktık. Sana güvenimiz sonsuz. Bu yolun sonunda büyük başarılara ulaşacağız" diye konuştuğu öğrenildi.

Kaynak: FANATiK.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2021, 09:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1