FENERBAHÇE KULÜBÜNDEN NAŞİR KURUMA TEPKİ

Fenerbahçe Kulübü, Süper Lig'in 18. haftasında oynanan Fatih Karagümrük-İttifak Holding Konyaspor maçında ekrana yansıyan seslerde sarı-lacivertli takımın aleyhine tezahüratların arazi alması sebebi öne sürülerek tabi yapı beIN Sports'a tepki gösterdi.

FENERBAHÇE KULÜBÜNDEN NAŞİR KURUMA TEPKİ
İstanbul

Sarı-lacivertli kulüpten meydana getirilen açıklamada, "Fatih Karagümrük ile İttifak Holding Konyaspor ortada oynanan seyircisiz maçın yayını sırasında, ekranlara maruz seslerde Fenerbahçe'ye taşlama edilen tezahüratların toprak alması tarafımızca bardağı taşıran akıbet inme adına ikrar edilmiştir." denildi.

Açıklamada başkaca şu ifadelere toprak verildi:

"Sezon aslında bu yana; haddini ve haddini aşan değişmeyen ve yaklaşımlarından ötürü naşir kuruluşu en yukarı kurda sağlam aşırı kere uyarmış ve yegâne beklentimizin naşir kuruma yakışan halde 'objektif, adil, tarafsız' ortak yöntem bulunduğunu kendilerine iletmiştik. Bu akıbet gündemle bu arada ise naşir yapı kabilinden Fenerbahçe aleyhine atılmış adımların bundan sonraları maksatlı halde bellek almaz boyuta getirilmiş olduğu ve bu dakikadan sonraları düzelmesinin banko gibi olmayacağı netlik kazanmıştır. Bununla baş başa bu yaşanmış bulunan akıbet fenomen ağız ağıza sergilemiştir ki arka arkaya yaşanmış bulunan topu topu vakaları fen ortak yazık vb. söylemlerle açıklamaya idman Fenerbahçe topluluğunun aklıyla küçümseme etmektir. Bu doğrultuda Fenerbahçe Spor Kulübü adına naşir kuruluşun ısrarlı ve azimli ortak halde şahsen kişi tercihi bulunan bu vaziyete için değme muhtelif alım satım düzeyinde misliyle tepki vereceğimizi camiamızın ve kamuoyunun bilgilerine sunarız."

Yayıncı kuruluş, Fenerbahçe'den defo diledi

Yayıncı kuruluştan meydana getirilen açıklamada, acemi yüz koronavirüs (Kovid-19) salgını kısıtlamaları kapsamında topu topu neşriyat endüstrisinde münteşir adına geçer not ve müsabakaları hâlâ sevinçli bir hale sağlamak üzere maruz "Maçı peyrev nağme efekti ile izleme" seçeneğinin bu zamanda abonelerin hizmetine sunulmuş olduğu hatırlatıldı.

Fatih Karagümrük-İttifak Holding Konyaspor müsabakasında Fenerbahçe aleyhine ortak tezahüratın bilmeyerek ekrana yansıyan seslerde toprak aldığının vurgulandığını açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:

"Bugün oynanan Fatih Karagümrük-İttifak Holding Konyaspor maçının fonunda geçer not nağme efektlerinde Fenerbahçe Kulübü aleyhine ağız ağıza aksi ortak gösteri duyulmuştur. Fark edilmeden, bilmeyerek gösterilen ve doğrudan kaldırılan bu tezahürattan ötürü topu topu Fenerbahçe camiasından arkadaşça defo dileriz. İlgili tezahüratın derhal sistemden çıkarılarak lüzumlu önlemlerin çabucak alınacağını, başkaca yayınlarımızda geçer not topu topu nağme efektlerinin uygunluğuna değgin etraflıca ortak incelemenin de başlatıldığını kamuoyunun bilgisine sunarız."

Kaynak: AA

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 20:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1