FENERBAHÇE'NİN GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE 11 YAŞINDAKİ MİNİK TARAFTAR, DAMGASINI VURDU!

Fenerbahçe'de bayramlaşma törenine, 11 yaşındaki taraftar ile Ali Koç arasında geçen diyalog damgasını vurdu. Minik taraftar, Ali Koç'a Blackpool forması giyen Kenny Dougall'ı önerdi ve oyuncu hakkında detaylı bilgiler verdi. 11 yaşındaki miniğin, futbol bilgisini hayretle dinl

FENERBAHÇE'NİN GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE 11 YAŞINDAKİ MİNİK TARAFTAR, DAMGASINI VURDU!

Sarı-Lacivertliler'de bugün geleneksel bayramlaşma töreni gerçekleşti. Kürsüye çıkan Başkan Ali Koç, şampiyonlukla ilgili iddialı sözler kullanırken, transfer çalışmalarının gizli yürütüldüğünü ifade etti. Başkan Koç'un konuşmasının ardından 11 yaşındaki minik bir taraftarla yaşadığı diyalog ise dikkat çekti.

"DOUGALL'I ALIN BAŞKANIM"

Başkan Koç bayramlaşmada 11 yaşındaki taraftarla sohbetinde duyduğu sözlere inanamadı. Minik taraftarın futbol bilgisi Başkan Koç'u mest etti.

Taraftar, " Blackpool'da Kenny Dougall var Başkanım, sözleşmesinin bitmesine bir yıl kaldı. Onu alın" dedi. Oyuncu hakkında birçok bilgi veren minik taraftar Başkan'ı iyice şaşırttı. Koç da espirili bir şekilde kendisinden forvet istedi. Salondakiler keyifli anlar yaşadı.

Fenerbahçe'nin geleneksel bayramlaşma törenine 11 yaşındaki minik taraftar, damgasını vurdu!

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2021, 15:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1