FENERBAHÇE TARAFTARININ ALİ KOÇ VE YÖNETİME ÖFKESİ DİNMİYOR!

ÜlkerStadında dün akşamyaklaşık22bin taraftar vardı. Tribünler, daha maç başlamadan, Ali Koç istifa ve Ali Koç başkan, Fenerbahçe perişan tezahüratlarıyla tepkisini gösterdi. Sarı-Lacivertlilerin gollerinden sonra bile, Yönetim istifa sesleri yükseldi.

FENERBAHÇE TARAFTARININ ALİ KOÇ VE YÖNETİME ÖFKESİ DİNMİYOR!

Fenerbahçe 'de son haftalarda Ali Koç ve yönetimine yönelik tepki, Beşiktaş derbisinde tavan yapmıştı. Taraftarlar, "Ali Koç istifa" diye bağırmış, tribünlerin bazı bölümlerinde kavgalar çıkmış, tepkiler stat dışında da devam etmişti. Bu karşılaşmadaki olaylar nedeniyle 11 blokta bulunan seyircilerin Passolig kartları 1 maçlığına donduruldu. Buna rağmen Yeni Malatya mücadelesinde yaklaşık 22 bin taraftar vardı. Maça gidenlerin büyük bölümünün amacı, yine tepki göstermekti.

Hedefte Ali Koç var

Daha karşılaşma başlamadan, "Ali Koç istifa", "Ali Koç Fenerbahçe'yi ne hale getirdin" ve "Ali Koç başkan, Fenerbahçe perişan" tezahüratları yapıldı. Futbolcular sahaya adım attıklarında ise, "Formayı çıkarın, çıplak oynayın" sesleriyle tepkiden nasiplerini aldı. Maç başladıktan sonra zaman zaman destek, zaman zaman, "İstifa" tezahüratları vardı.

Mert Hakan yuhalandı

Fenerbahçe'nin attığı gollerden sonra bile bazı bölümlerden, "Yönetim istifa" sesleri yükseldi. Serdar Dursun kenara gelirken, başta Mert Hakan olmak üzere bazı futbolcular ise top ayaklarına geldiğinde yuhalandı. Karşılaşmanın ardından da tepkiler devam etti. Tribünden çıkmayan bir grup taraftara polis müdahale ederek dışarı çıkarttı.

Kaynak: FANATiK.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2021, 11:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1