FENERBAHÇE TEKNİK SORUMLUSU MURAT GÖLE: YENMEMİZ GEREKİYORDU!

Vitor Pereiranın ardından Fenerbahçenin başına geçici olarak geçen Zeki Murat Göle 9 kişi kalan Karagümrüke karşı alınan 1-1lik beraberlik sonrasında özeleştiri yaptı. Göle, Fenerbahçe olarak 9 kişi kalan rakibi yenmemiz gerekiyordu. Üzgünüz ancak devam edeceğiz sonuçta bi

FENERBAHÇE TEKNİK SORUMLUSU MURAT GÖLE: YENMEMİZ GEREKİYORDU!

Vitor Pereira'yla yolların ayrılmasının ardından takımın başına geçici olarak geçen Zeki Murat Göle, Süper Lig 'in 18. haftasında Karagümrük'e karşı sınav verdi. Göle, Kırmızı-Siyahlılar karşısında performansıyla geçer not alamadı. 9 kişi kalan rakibi karşısında takımı pozisyon konusunda sıkıntı yaşayan Zeki Murat Göle beraberliğin ardından da bu konuya dikkat çekti.

Göle son düdüğün ardından şu ifadeleri kullandı:

"İstediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık. Fenerbahçe olarak 9 kişi kalan rakibi yenmemiz gerekiyordu. İlk yarı oyunsal anlamda istediğimiz gibi geçti. Rakibi yorduk ve penaltı-kırmızı kart geldi. İkinci yarıda üretkenliği son dakikalara kadar sağlayamadık. Üzgünüz ancak devam edeceğiz sonuçta biz Fenerbahçe'yiz. İlk yarıdaki mücadeleden, agresiflikten, mentaliteden memnunuz. Dediğim gibi üretkenlikte sorun vardı. İkinci yarıda istediğimizi yapamadık. Bu durumda rakibin de etkisi var. Ceza alanını iyi savundular ve biz de aşamadık."

Kaynak: FANATiK.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2021, 22:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1