GALATASARAY'DA SACHA BOEY HIZININ KURBANI OLDU! KULÜP DOKTORU BİLE DÖNÜŞ TARİHİNİ BİLEMİYOR

Galatasaray Kulüp Doktoru Yener İnce, Sacha Boey'in sakatlığıyla ilgili açıklamalar yaptı. Fransız futbolcunun ne zaman döneceğine ilişkin zaman veremeyeceğini belirten İnce, 'Ligin üstünde bir hıza çıkıyor saha içerisinde, bizim istediğimiz bu hıza çıktığında sıkınt

GALATASARAY'DA SACHA BOEY HIZININ KURBANI OLDU! KULÜP DOKTORU BİLE DÖNÜŞ TARİHİNİ BİLEMİYOR

Galatasaray formasını giydiği günden bu yana başarılı performansıyla dikkat çeken Sacha Boey, sakatlıktan yakasını bir türlü kurtaramıyor. Galatasaray Kulüp Doktoru Yener İnce yaptığı açıklamada, "Sacha Boey için zaman vermek çok zor" ifadelerini kullandı.

"TESTLERDEN YÜZDE 100 SONUÇ ALMADAN OYNATMA ŞANSIMIZ YOK"

Yener İnce, Sacha Boey'in son durumuna ilişkin yaptığı açıklamada, "Sacha Boey için zaman vermek çok zor. Ligin üstünde bir hıza çıkıyor saha içerisinde, bizim istediğimiz bu hıza çıktığında sıkıntı yaşamaması. Oyuncunun daha sağlıklı dönmesi için beklememiz gerekiyor. Burayı dikkatli geçmeye çalışıyoruz. Çok istekli bir oyuncu. Galatasaray'ın yatırım yaptığı bir oyuncu. Bir süre vermek istemiyorum, testlerden yüzde 100 sonuç almadan oynatma şansımız yok Boey'i" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'da Sacha Boey hızının kurbanı oldu! Kulüp doktoru bile dönüş tarihini bilemiyor

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2021, 18:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1