GALATASARAY MAÇININ DEVRE ARASINDA GERGİNLİK

PSV ile Galatasaray arasında oynanan Şampiyonlar Ligi 2'nci Ön Eleme Turu ilk maçında ilk yarının bitiş düdüğünün çalmasının ardından soyunma odasına doğru hareket eden sarı-kırmızılı ekibe, bir grup PSV taraftarı sözlü tacizde bulundu.

GALATASARAY MAÇININ DEVRE ARASINDA GERGİNLİK

PSV ile Galatasaray arasında oynanan Şampiyonlar Ligi 2'nci Ön Eleme Turu ilk maçında ilk yarının bitiş düdüğünün çalmasının ardından soyunma odasına doğru hareket eden sarı-kırmızılı ekibe, bir grup PSV taraftarı sözlü tacizde bulundu.

Karşılaşmanın ilk yarısının bitiş düdüğüyle beraber soyunma odasına yönelen Galatasaray'ı bir grup PSV taraftarı taciz etti. Sonrasında kaçışmaya başlayan taraftarların bir kısmı da Galatasaray taraftarlarına saldırmaya çalıştı. O anlarda bazı taraftarlar saha içine kaçmaya çalışırken güvenlik güçleri de olaylara müdahele etti.


Galatasaray maçının devre arasında gerginlik Galatasaray maçının devre arasında gerginlik Galatasaray maçının devre arasında gerginlik Galatasaray maçının devre arasında gerginlik Galatasaray maçının devre arasında gerginlik

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2021, 01:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1