GALATASARAYLI TOPÇU OMAR ELABDELLAOUİ, TEDAVİ PERİYODUNUN GÜZEL GİTTİĞİNİ AÇIKLADI

Yılbaşı kutlaması esnasında elindeki hoppa fişeğin patlaması zımnında vurulan ve hastanede tedavisi devam eden Galatasaraylı topçu Omar Elabdellaoui, tedavi periyodunun güzel gittiğini söyledi.

GALATASARAYLI TOPÇU OMAR ELABDELLAOUİ, TEDAVİ PERİYODUNUN GÜZEL GİTTİĞİNİ AÇIKLADI
Istanbul

GS TV'ye telefonla bağlanan Elabdellaoui, "Tedavi sürecim baş döndürücü dobra gidiyor. Durumum değme güzeşte çağ elan iyiye gidiyor. Tabii ki bu nedenle mutluyum." dedi.

Zorlu devirde artı düşünmeye çalıştığını vurgulayan Elabdellaoui, "Aldığım tıbbi yardıma ve etrafımda benimle ilgilenen kişilere güveniyorum. Onların yardımı ile gelecekte değme şeyin dobra olacağına inanıyorum. Dürüst iktisap etmek icabında aldığım yardıma gönül borcu borçluyum." ifadelerini kullandı.

Kulüp başkanı Mustafa Cengiz, yöneticiler, uran yönetmen Fatih Terim ve kol arkadaşlarına ve taraftarlara verdikleri destekten çevre teşekkürname fail Elabdellaoui, "Beni nice el gelip görüşme ettiler. Tüm Türk halkının desteğine minnettarım. Benim durumumu değme çağ arayıp soran Sayın Sağlık Bakanına teşekkürname ediyorum. İnanın ne denli gönül borçlusu ve gönül borcu komple olduğumu anlatırken akıllıca kelimeleri seçmekte zorlanıyorum. Tek söyleyebileceğim, her insana teşekkürname ediyorum. Şu anne denli bulunduğu kabil lütfen dualarınızı kalık etmeyin. Umarım gelecekte değme bilinçlilik dobra olacak." diyerek konuştu.


Kaynak: AA

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 20:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul