GAZİANTEP FK İLE SUMUDİCA'NIN YÖNTEMLERİ AYRILDI

Gaziantep Futbol Kulübü, takımın değerli uran direktörü Marius Sumudica ile yollarını aykırı anlaşarak ayırdıklarını açıkladı.

GAZİANTEP FK İLE SUMUDİCA'NIN YÖNTEMLERİ AYRILDI

Süper Lig'de özen çekici takımlardan birisi bulunan Gaziantep Futbol Kulübü'nde beklenmeyen gelişmeler yaşanıyor. Gaziantep ekibinde, Sumudica ile Başkan Mehmet Büyükekşi'nin iletişim araçları üstünden çapraz açıklamaları sonrası yılgı derinti sonucu alındı. Özellikle geçmiş oynanan Sivasspor maçının peşi sıra meydana getirdiği izahat dolayısıyla gündemden düşmeyen Rumen fen eş Marius Sumudica ile tün ezanı saatlerinde yılgı derinti yapıldı. Başkanvekili Mahsum Altunkaya ile Rumen fen eş ortada meydana getirilen toplantıdan çapraz anlaşılarak metodları bölme sonucu çıktı.

Konu ile ait Gaziantep kadrosundan meydana getirilen açıklamada ise, "Gaziantep Futbol Kulübümüz de kısaca 1.5 sezondur fen müdürlük vazifesini üstüne alan Marius Sumudica ile yollarımız çapraz yerine anlaşılarak ayrılmıştır. Görevde bulunmuş olduğu müddet süresince takımımıza bulunan katkılarından ötürü Sayın Sumudica ve tamamı kadrosuna teşekkürlerimizi iletiyor, bundan ahir kariyerlerinde başarılar diliyoruz" ifadelerine arazi verildi.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 20:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul