GENÇLERBİRLİĞİ BAŞKANI CAVCAV: GALATASARAY'I DA YENERİZ. YETER Kİ MÜCADELEYİ BIRAKMAYALIM

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Cavcav, "İstanbul güzeldir lakin Ankaralılar düşüncesince İstanbul'dan değişmek elan güzeldir. 3 puanla değişmek ise en güzelidir. Galatasaray'ı yenerek hatıralarımıza bahtiyar bir Ankara devir yolculuğu elan katmak istiyoruz" dedi.

GENÇLERBİRLİĞİ BAŞKANI CAVCAV: GALATASARAY'I DA YENERİZ. YETER Kİ MÜCADELEYİ BIRAKMAYALIM
Ankara

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Murat Cavcav, Süper Lig'de erte Galatasaray'a misafir olacakları maçtan galibiyetle ayrılmayı hedeflediklerini söyledi.

Cavcav, icra ettiği açıklamada, sonuç haftalarda yükselen bir grafikleri olduğuna ayraç ederek, "Yoğun fikstürde fazlalık imtihan neticeleri ve sakatlıklar üzere olumsuzluklarla boğuşuyoruz fakat görmüş geçirmiş oyuncularımızın liderliğinde, gençlerimizin de şişman gayretiyle güzel oynuyoruz. İstediğimiz neticeleri alıyoruz." dedi.

Süper Lig'in 18. haftasında erte deplasmanda Galatasaray ile karşılaşacaklarını hatırlatan Cavcav, şunları kaydetti:

"Hatayspor karşılaşmasından sonraları dü günce antrenmanla İstanbul'a gidiyoruz. Futbolcularımız pik çelimsiz sürede hazırlandı. Beşiktaş'ı, Alanyaspor'u, Hatayspor'u yendik. Futbolcularımıza sonuç maçlardaki hırsları, azimleri düşüncesince bir kere şimdi teşekkürname ediyorum. Onlarda bu azim ve kızgınlık varken böylelikle elde eden daima tığ oluruz. Galatasaray'ı da yeneniz. Yeter ki sonuç anne denli mücadeleyi bırakmayalım, kâfi ki coşkumuzu kaybetmeyelim. Evet, İstanbul güzeldir fakat Ankaralılar düşüncesince İstanbul'dan değiştirmek şimdi güzeldir. 3 puanla değiştirmek ise en güzelidir. Galatasaray'ı yenerek hatıralarımıza bahtiyar bir Ankara devir yolculuğu şimdi katmak istiyoruz."

Cavcav, Galatasaray müsabakasını yargıcı Halis Özkahya'nın yönetecek bulunmasına ilişkin, "Her hafta açıklandıktan sonraları hakemlerimizle ilgilendiren muhtelif imalar, yorumlar yapılıyor. Canımız aşırı yanmasına karşın tığ hakemlerimize güvenmeye bitmeme ediyoruz. Galatasaray maçımıza tayin edilen Halis öğretmen ile ilgilendiren de söylenenleri duyuyorum, okuyorum ve üzülüyorum. Halis hocanın bizi Galatasaray'a ezdireceğine inanmıyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Transfer sezonunun açıldığına da yer veren Cavcav, "Pandemi sürecinde bu işler on paralık de emeksiz değil. Eksik alanlarımızı belirledik. Öncelikli adresimiz gene altyapımız olacak. Evlatlarımızla çözemediğimiz bir devlet olursa transfere yöneleceğiz." ifadelerini kullandı.


Kaynak: AA

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 15:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1