GENNARA GATTUSO VE RANGNİCK A MİLLİ TAKIM İÇİN GÜNDEME GELDİ!...

A Milli Takımda Şenol Güneş ile yolların ayrılmasının ardından Gennaro Gattuso ve Ralf Rangnick isimlerinin de gündeme geldi ancak Stefan Kuntzda karar kılındı. Şenol Güneşin sözleşme feshinin ardından Stefan Kuntz ile resmi sözleşme imzalanacağı öğrenildi.

GENNARA GATTUSO VE RANGNİCK A MİLLİ TAKIM İÇİN GÜNDEME GELDİ!...

A Milli Takım 'da Şenol Güneş ile yolların ayrılmasının ardından Gennaro Gattuso ve Ralf Rangnick isimlerinin de gündeme geldi ancak Stefan Kuntz'da karar kılındı. Şenol Güneş'in sözleşme feshinin ardından Stefan Kuntz ile resmi sözleşme imzalanacağı öğrenildi.

Gattuso ve Ralf Rangnick gündeme geldi!

Şenol Güneş sonrası TFF'nin gündemine İtalyan teknik adam Gennaro Gattuso ve Alman Ralf Rangnick isimleri de gündeme geldi. Gennaro Gattuso gündeme gelmekle kalırken Ralf Rangnick'e resmi teklif yapıldı ancak Alman teknik adam bu teklifi kabul etmedi.

Resmi sözleşme için gelecek

Löv ve Klinsmann isimleri konuşulsa da yeni Milli Takım Sorumlusu Hamit Altıntop'un tercihi Stefan Kuntz oldu. TFF yönetimi Kunt ile her konuda anlaştı ve önümüzdeki hafta resmi sözleşme imzalamak için Türkiye'ye davet etti.

Bir yardımcısı Türk olacak!

Stefan Kuntz'un yardımcılarından biri Türk olacak. Tayfun Korkut, Tayfur Havutçu, Mustafa Doğan ve Kenan Koçak'tan birinin Kunt'un yeni yardımcılarından biri olması bekleniyor.

Yakup Çınar - FANATİK ÖZEL

Kaynak: FANATiK.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2021, 13:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1